Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenkit meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenkit meghívott velünk szilveszterezni,akik problémát okoznak mindig.Most komolyan el kéne viselnem ezt?

Figyelt kérdés
(lányok) Az egyik engem utál,a másik minden nap hívogatja,a 3.tól bunkón pénisszobrot kapott.
2008. dec. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
írjatok még
2008. dec. 20. 23:05
 12/46 anonim ***** válasza:
76%

ha ennyire semmibe vesz nem hiszem, hogy kéne vele foglalkoznod.

Lógjanak rajta a libuskái és keress magadnak valakit aki oda is figyel rád

2008. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért utál téged az a bizonyos csaj? Féltékeny, vagy valami hülyeséggel sajnáltatta magát miattad előtte a párod? Ne haragudj, de az eddig írottakból nekem csak az jön le hogy nem lehet alami korrekt a barátod, vagy nem lehet hogy csak szándékosan akar téged ezekkel a csajokkal idegesíteni, esetleg féltékennyé tenni? Ha elmarod őket a csajok elől a bulin az valóban nem jó viszont mert ezzel csak jobban jelzed hogy mennyire tartasz az egész helyzettől.
2008. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
74%
A nők és az egymást mardosásuk... csodálom, hogy szegény srác bírja.
2008. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj azzal, ha elmennek ezek a csajok is. Ha együtt vagy a pasiddal, akkor bíznod kellene benne, ha meg nem bízol, akkor lehet, hogy kár együtt lennetek. Ha a barátod nem akarja, akkor nem fog történni semmi (főleg úgy, hogy te is ott vagy).
2008. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
hát,én sem hagynám,hogy ezt csinálják velem...ha fontos vagyok a páromnak,akkor megszerettet engem is a barátaival vagy legalábbis elvárja tőlük,hogy ne mutassák ki nyíltan,hogy utálnak. ha meg a csajok a riválisaid,akkor el kell gondolkozni,hogy meddig mehet ez így,mert akkor valami baj van a kapcsolatotokban. biztos szabadságra vágyik,és tetszik neki,hogy körülrajongják. Dobd fel valahogy a kapcsolatotokat,bűvöld el,hódítsd meg újra,hátha elfelejti a "barátnőit"
2008. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
azért utál,mert egyszer látott és nem voltam szimpi..valamint abból ismer,amiket a barátom elmondott neki...amik rosszak...
2008. dec. 20. 23:25
 18/46 A kérdező kommentje:
mondtam h jó,legyenek ott...lenyeltem,nem lesz baj,csak legyél velem majd...de az úgy nem jó,ezt nem várhatom el tőle...inkább nem hívja őket...dac...
2008. dec. 20. 23:27
 19/46 A kérdező kommentje:
először az volt h ne hívja ezt a csajt,mert utlál...de hát olyat nem lehet,mert ha hívja az egyik osztálytársát,kell hívni a másikat is...mondom jó,hívjad,megpróbáltam kibékülni vele,de közölte h tönkreteszem a barátomat,én se szeretném magam,ha olyanokat mondana a barátom nekem rólam,amiket neki...és még ezzel is elmennék bulizni!
2008. dec. 20. 23:29
 20/46 A kérdező kommentje:
írtok még?
2008. dec. 20. 23:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!