Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenkit meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenkit meghívott velünk szilveszterezni,akik problémát okoznak mindig.Most komolyan el kéne viselnem ezt?

Figyelt kérdés
(lányok) Az egyik engem utál,a másik minden nap hívogatja,a 3.tól bunkón pénisszobrot kapott.
2008. dec. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
írjatok légyszi h mit tennétek...
2008. dec. 20. 22:25
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki, hogy mióta vagytok együtt... Mennyire komoly a kapcsolat... Ha ennyire nem veszi figyelembe az érzéseidet akkor hosszútávon nem ígérkezik jónak. Lehet még most kéne lépj...
2008. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg a barátodnak, hogy vagy lemondja a találkozót a csajokkal, vagy nem mész sehova és kidobod. Am mennyi ideje vagytok együtt? Jó lenne válaszolni az első válaszoló által feltett kérdésekre.
2008. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
2éve....
2008. dec. 20. 22:42
 5/46 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy te utálod, nem feltétlenül kell neki is utálnia. Én egy nagyon jó barátomat veszítettem el így...
2008. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
40%
és minek találkozgat csajokkal??? én nem viselném el az biztos. ez ellen tenned kell valamit!!
2008. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
csak én próbáltam kibékülni az egyik csajjal h ne legyen rossz a szilvszter és közölte h utál..pedig nem is ismer csak látásból hallomásból...
2008. dec. 20. 22:44
 8/46 A kérdező kommentje:
mondtam h jó,jöjjenek,de azzal a kikötéssel h velem lesz,meg az uncsijával,velük nem...mert az a baj,ha nem jönnek emberek,nem lehet party...és azért jönnek...de az se jó ha nem lesz velük...
2008. dec. 20. 22:46
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell szeressétek ugyanazon embereket... biztos van a Te baráti körödben is olyan akit a párod nem szeret. Ezeket tolerálni kell. És úgy kell alakítani a programokat, hogy ha együtt vagytok ne találkozzatok azokkal az emberekkel akiket valamelyikötök nem kedvel. Nem volt szép dolog a párodtól, hogy ezt nem vette figyelembe. Legyél okosabb a többinél és kerekedj felül. Nem baj ha nem szeretnek, legyél kedves... ettől leszel különb náluk!
2008. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
a végén belementem mindenbe,csak velem foglalkozzon,velük ne...de ez se jó..és tuti rajta csüngenek majd,ahogy minden nap
2008. dec. 20. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!