Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenkit meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenkit meghívott velünk szilveszterezni,akik problémát okoznak mindig.Most komolyan el kéne viselnem ezt?

Figyelt kérdés
(lányok) Az egyik engem utál,a másik minden nap hívogatja,a 3.tól bunkón pénisszobrot kapott.
2008. dec. 20. 22:13
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
én nem akarom látni ahogy cukiskodik,jópofizik azokkal akik gyűlölnek engem és halnak meg érte...meg az az egy aki nagyon utál,tuti direkt megnézné h féltékeny leszek-e rá...biztos h bosszantana!
2008. dec. 20. 23:44
 22/46 A kérdező kommentje:
sztem ez így is a maxnál 100szor több tolerancia h legyenek ott,csak ne foglalkozzon velük,ne menjen oda...de ő nem bírja ki h ne legyen velük....
2008. dec. 20. 23:45
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
kedves barát az olyan aki rosszat mond a nőjéről... -.-""" felejtős... persze, nálunk is előfordulnak viták és nem egyetértések, de nem csak azokat mondom el a pasimról, ha elmondok valamit...
2008. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez ám az érzelmi kavalkád. Elég gyerekes hozzáállás ez a nem szimpi dolog pff. Szerintem vállald be az estét, és viselkedj higgadtan a csajokkal és a barátoddal a bulin. Hagy legyen saját véleményük a csajoknak, ne csak az amit a pasid mond. Ha akar, legyen velük a bulin, és bármennyire is idegesít ez téged, nyeldd le a békát és ne mutasd ki, hanem próbáld magad a saját barátaiddal jól érezni. Persze nem kell jópofizni erőltetetten, csak tartsd meg kedvesen a pár lépéstávolságot tőlük. Ha meg valamelyik is próbálkozik barátodnál akkor dobasd ki a buliból:D ha a barátodnak meg ez nem tetszik akkor dobd ki őt is utánna:D
2008. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
csakhogy nekem nem jöhetnének olyanok akik nem tetszetősek...felhozott egy példát:ha ott lenne az egyik régi kavarásos pasim,nem várhatná el h ne beszéljek vele,akármennyire is szar...hát ő biztos h megverné abban a minutumban...így is féltékeny típus vagyok,hát még ha látnám h azokkal röhögcsél,akikkel utáljuk egymást...
2008. dec. 20. 23:54
 26/46 A kérdező kommentje:
és komolyan megpróbáltam elsimítani a csajjal a dolgokat,de ő utál..egyszer látott...:S és am tuti kipróbálná h féltékennyé tud-e tenni...a nyakamat teszem rá...
2008. dec. 20. 23:57
 27/46 A kérdező kommentje:
aki akar vegyen fel msnre,jó?kittibaba@hellokitty.com
2008. dec. 20. 23:59
 28/46 A kérdező kommentje:
írjatok még!
2008. dec. 21. 00:18
 29/46 anonim ***** válasza:
Kittibaba, fent vagy még? Mert akkor beszélgethetünk msn-en, ott gyorsabban el tudom mondani, ami eszembe jutott. :) Ha nem válaszolsz itt, akkor egy tíz perc múlva leírom ide.
2008. dec. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
61%
bocs de a barátod miért mond rólad rossz dolgokat??? ki ö hogy a személyes életeeteket elmondja akár kinek is? szerintem nagyon komolyan el kéne vele beszélgetned. mert az ö hibája hogy a csaj nem bír téged. és ö kéne kibékitsen titeket. hány évesek vagytok?
2008. dec. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!