Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vmi neki rosszul esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vmi neki rosszul esett, amirol nem tudtam, de veszekedtunk megbeszéltük és már nem követem el, akkor miert veszekszik ezen tovabbra is minden honapban, félévben?

Figyelt kérdés

Ez a folyamatos felhánytorgatás,l mire jó?

Olyan dologért, amit a másik nem is tesz meg, folyamatos veszekedés azokon amiket már megbeszeltünk, lezártunk, a másik odafigyel, változtatott, de minden egyes honapban 1 év után is fel van hánytorgatva es ezzel támadják a másikat.


Mire jo régmúlt megbeszélt kibalhézott dolgokat mindig felhozni ujra?



#támadási felület
2022. júl. 22. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Így érthetőbb, hogy részletezted. Nos, én leülnék vele és még utoljára elmondanám az álláspontom. Finoman utalnék rá, hogy X időn belül hagyjon fel a tévképzeteivel.

Ha nem teszi, szakítanék.

2022. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10# ez átfogó kép, köszi. Igen, a saját fantáziavilágát vetíti ki rám.

11# mindig ugyanazokat megbeszéljük megint. És később ismét támad velük. És gyűjti magába az újabb ilyen vélt és egyúttal valótlan sérelmeit is.


Akkor kapa.

Halott kapcsolat.

2022. júl. 22. 14:13
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem úgy volt, hogy szakítottál már vele?😂

1 hete még 2 új hapsival smárolgattál🙄

Hallod, rohadt unalmas életed lehet neked, hogy minden nap itt szórakoztatod a gyik közönségét.

2022. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!