Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vmi neki rosszul esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vmi neki rosszul esett, amirol nem tudtam, de veszekedtunk megbeszéltük és már nem követem el, akkor miert veszekszik ezen tovabbra is minden honapban, félévben?

Figyelt kérdés

Ez a folyamatos felhánytorgatás,l mire jó?

Olyan dologért, amit a másik nem is tesz meg, folyamatos veszekedés azokon amiket már megbeszeltünk, lezártunk, a másik odafigyel, változtatott, de minden egyes honapban 1 év után is fel van hánytorgatva es ezzel támadják a másikat.


Mire jo régmúlt megbeszélt kibalhézott dolgokat mindig felhozni ujra?



#támadási felület
2022. júl. 22. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"veszekedtunk megbeszéltük és már nem követem el"

Egyik opció, hogy részéről nem beszéltétek meg, csak beszéltetek róla és még mindig zavarja. Másik opció, hogy aduászként használja minden konfliktusnál, hogy régi sérelmei miatt mindig téged hozzon ki rossznak egy vitánál, ezt általában nárcisztikus személyek alkalmazzák. Harmadik opció, hogy észre se veszi magát, te pedig nem megfelelően állsz ki magadért, ezért megtehetik veled szemben, hogy azt vágják a fejedhez, amit csak akarnak.


Véleményem szerint bármelyik opció áll fenn, beszélj vele, hogy ez így nem mehet tovább. Ne kérj tőle újra bocsánatot régi sérelem miatt, hiszen megbeszéltétek és kérd ki magadnak, hogy újra és újra fejedhez vágja! Ebből két kimenetel lehet: észbe kap, hogy igazad van, avagy hajtogatja tovább az igazát és nem számít mit gondolsz. Utóbbi esetben szakítanék.

2022. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen rejtélyesen körülírt dolgokat. Ennek egy anonim oldalon egy oka szokott lenni, hogy ha tudnánk, hogy konkrétan miről van szó, akkor azonnal nem a kérdezőnek adnánk igazat.
2022. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De el se követem. Akkor anno egyszer történt csak.

És nem is csak felemlegeti, hanem akkora hatalmas balhé megy rajta félév mulva is, mintha minimum aznap követtem volna el.

Lehet nárcisztikus valóban, mert sok más egyéb is stimmelne rá.

Mivel nem követem el, igy teljesen olyan, mintha ártatlanul büntetnének folyton, nem érdemlem meg, és minden honapban kapom a balhét 1 év mulva is.

Gyakorta mondja hogy igazam van, lezárja magában, nem fogja felhozni, de mégis felhozza később.

Halott kapcsolat?

2022. júl. 22. 13:36
 4/13 A kérdező kommentje:

2# konkrét EGYIK példa:

Kapcsolatunk elején szórakozni voltunk, de gondolkodtunk azon á kellene menni masik szórakozohelyekre is. De nem volt ötletünk. Így megkérdeztünk 3 random srácot egy parkolóban csak úgy, lehetőségekröl. Akikkel valahogy egy beszélgetés is kerekedett a dologból miközben a párom arrébb sétált tőlünk. (Itt nem esett még nekem le hogy baja van)

Aztán elköszöntem es tartottam tovább a párommal, ahogy egy sötétebb helyre értünk, hatalmas balhét rendezett le.

Azota egy férfivel nem is merek utcán sehol szóba sem állni.

De azóta is azzal jön hogy én elmentem volna legszívesebben mind a hárommal, és tovább is szövi hogy miket csináltam volna velük.


Holott ez az ő fantáziavilága nem az enyém.

2022. júl. 22. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt már velem is ilyen. Akkor hoztam fel állandóan, amikor a másiknak a megbeszélés azt jelentette, hogy balhéztunk miatta, amiben igazat adott nekem (nagy viták árán), de egyszer nem ült le mellém normálisan bocsánatot kérni úgy, hogy abból lejött volna az, hogy valóban elgondolkozott azon, hogy miért bántott meg engem ezzel ennyire. Ha olyan dolgot tettél, amivel pl. a bizalmát rengetted meg, aztán még össze is kellett veled veszni ahhoz, hogy legalább annak hatására belásd, hogy sz.r dolgot tettél, én megértem, hogy felhozza. Valszeg próbálja elnyomni, de olyan helyzetben, amikor balhé van, előjön ez is. Talán nem vergődni kellene, hanem elgondolkozni azon, hogy miért fáj ez neki még mindig, nem egyből ráhúzni valami személyiségzavart, hogy ezzel is ledobd a felelősséget.
2022. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*jav át kellene menni
2022. júl. 22. 13:42
 7/13 A kérdező kommentje:

De ezeket ő képzeli gondolja bele, azaz rossz az aki rosszra gondol. De ezt is hiába mondom neki.

Bocsánatkérés neki azt jelentené, hogy magamra vállalom, hogy valoban el akartam velük menni igaza volt! Ez nincs így.

2022. júl. 22. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válaszodban leírtak után nem hagytad ott azonnal? Tudod, ki tűrné ezt el.
2022. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Aznap nagyon rámtapadt. Ott sem tudtam aznap hagyni a balhéban

Másnap meg kipihenten normálisan megbeszéltük, ő meg átváltozott angyallá.

De az aznapi balhét képes teljesen megismetelni olyan szintű vehemenciával, mintha komolyan ottragadtunk volna a múltban es teljesen friss lenne, mintha aznap lenne.

2022. júl. 22. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:

A saját bizonytalanságát vetíti ki rád. nem bízik meg benned, ezért ott is bajt lát ahol nincs.

Gyakorlatilag nem csinálhatsz semmit, mert végül is mindenből ki lehet kombinálni, hogy megcsalod.

Neki az a lényeg hogy találjon rajtad támadási felületet. Ha mostanában nem tud semmit felhozni ellened, akkor elővesz egy régebbi dolgot. A lényeg hogy bűntudatod legyen, hogy te milyen "rossz ember" vagy. Ezt úgy hívják hogy érzelmi zsarolás. Nehogy véletlenül jól érezd magad.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, mert minden napra ki fog találni valamit, amiről te már azt hitted, hogy meg van beszélve.

Én helyedben szakítanék, mert sosem lesz meg benne a bizalom feléd, téged meg kicsinál lelkileg.

2022. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!