Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazugságvizsgálat vagy hipnoti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugságvizsgálat vagy hipnotizáció?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a barátnőmbe vetett bizalmamat, és hiába ismerem már nagyon régóta (7 éve), a szava már nem elég ahhoz, hogy meggyőzzön arról, hogy nem csalt meg komolyan (csókról tudok). Gondolkoztam, hogy hogyan kaphatnék 100%-os bizonyosságot, és erre a két módszerre jutottam. Viszont sokan írják, hogy a hazugságvizsgálat nem biztos, habár 50 ezer ft-ot ki kell fizetni érte. Egy jó pszichológusnál egy hipnotizáció sem gondolom, hogy olcsóbb lenne. Tapasztalatok? Vélemények? Kérem komolytalan válaszadók kíméljenek!


22/f


2010. szept. 21. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Annak idején én is csalódtam a páromba, elvesztettem a bizalmamat.Nem volt megcsalás, de mégis nagyon szíven ütött az, hogy nem volt őszinte.Bár megpróbáltuk, de nem változott semmi sem, még a szemeimbe is hazudott, pedig tudtam az igazat.

NEm tudom hogy megéri e megvenni a hazugság vizsgálót, vagy a hipnotizálás mennyit segítene.

HA szereted, akkor menjetek pártanácsadásra, talán az segít.Ha megérted, hogy miért csókolt félre, csak meg tudod oldani, hogy az ok megszünjön.

2010. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha akaratán kívül akarsz rajta ilyet csinálnak, téged úgy lecsuknának, mint a szél, a pszichológus nem fogja megcsinálni. Kényszerítésnek hívják.


Amúgy meg minek vagy vele, ha nem bízol benne? Nem hiszel neki, mindenféle külső eszközt akarsz. Aztán, ha a hazugságvizsgáló azt mondja, hogy igazat mond, és nem csalt meg, akkor meg azt fogod mondani, hogy biztos tévedett a gép, és mivan ha mégis megcsalt? Hipnózis ugyanez. Arról nem is beszélve, hogy nem lehet mindenki hipnotizálni, olyat pláne nem, aki nem is akar ráhangolódni.


Szóval a tanács: szakítsatok, és felejtsd el a csajt, akár megcsalt, akár nem. Ülj le vele, mond el neki, (kulturáltan) hogy igen, tudod, hogy nem akar hazudni, de benned ez a tüske ott van, és így nem leszel boldog. Ha szeret, akkor megérti, ha nem szeret, akkor meg minek lennétek együtt? Te is, ő is jobban jár, ha szakítotok, és te keresel egy olyan lányt, akiben meg tudsz bízni. Elárulom: minden ember a földön olyan, hogy másik be tudják feketíteni, és nem tűnik mindig megbízhatónak. Ha szeretitek egymást, akkor viszont a bizalomnak korlátlannak kell lennie. Különben fölösleges az egész párkapcsolat.

2010. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat könnyen ki lehet deríteni csak okosan kell csinálni, nem kell ehhez hazugságvizsgáló meg stb.

Az én ügyem úgy nézett ki, h elment buliba, aztán hallottam ismerősöktől, h volt egy kis pasizás is a dologban.

Persze tagadta.

Csináltam egy msn címet, ami szinte ugyan az mint a barátnőjeé.

Plusz iwiwről szedtem le képet, amit szépen ki is raktam.

Beadtam neki, h a barátnője vagyok csak csináltam új msn címet, mert bla bla bla.

Aztán rátereltem a szót a bulira és szépen kiderült, h hát igen volt egy kis extra:D

2010. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eszembe se jutott akaratán kívül elvinni bárhova is. megbeszélném vele, hogy erre szükség van, ha komolyan akarunk tovább együtt lenni. esetleg ha neki is szüksége van rá, én is vállalnám a dolgot. szakítani viszont nem tudok és nem akarok addig, amíg nem vagyok 100% biztos abban, hogy megcsalt.
2010. szept. 21. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mar lassan baromsag kategoriaba megy. Nem tudsz bizni benne, nem csak miatta, mert nem volt oszinte, hanem magad miatt is, mert soha tobbe nem fogsz tudni feltetel nelkul hinni neki. Ezek utan minden egyes megkerdojelezheto kijelentese utan poligrafra kotod, es ugy vallatod?

Hagyd el. Neked es neki is ez lesz a legjobb. Nincs meg az a bizalom, amire a kapcsolatotok epulne, soha nem is lesz meg ujra. Itt az ideje uj eletet kezdened. Mert teljesen mindegy, kihez mesz segitsegert, mindig ott lesz benned a "Mi van, ha megis...?" kerdes. Ez nem csak a baratnod hibaja, hanem a tied is. Egy dolog, h megcsalt, ha csak csok is volt, semmi tobb. Ha nem oszinte, az mar nagyobb baj. Eddig nem szakitott veled, pedig ha latna, hogy ezek utan semmi ertelme a kapcsolatotoknak, megtehette volna. Most mar neked kell lepned. Eloszor beszeljetek meg a dolgot ujra. Regota ismered, akkor csak latod rajta, mikor oszinte es mikor nem! Vagy nem mersz donteni, es masokra (poligraf, pszichologus) biznad a kapcsolatotok sorsat!?

2010. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretném, ha nem értené félre...

Szerintem neked kéne egyszer beugrani egy pszichológushoz, mert ezt még olvasni is kemény.

Te hűséges voltál hozzá mindig is?

2010. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagyviri ***** válasza:
Ha elveszett a bizalom, a kapcsolat halott. Nem hiszem, hogy van még mit ragozni rajta. A hazugságvizsgálatot és pszichológust felejtsd el, hacsak nem magadat akarod kezeltetni, hogy egyáltalán felmerült benned.
2010. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!