Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nő vagy férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő vagy férfi, aki konkrétan azért nem mer belemenni kapcsolatba, mert nem túl szép (=ronda,ocsmány) a nemi szerve, és emiatt akár még szűz is?

Figyelt kérdés
ma 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy milyen lehet egy "ronda" nemi szerv. Olyan, amilyen, aztán kész. Persze itt most nem az ápoltságról beszélek, de hogy milyen a formája vagy mekkora, az adottság. Emiatt szégyellni magam teljesen felesleges, mert akinek ez számít, az amúgy sem érett meg egy párkapcsolatra.
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem szép.
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ez egy oltári nagy hülyeség, ezért nem kell a Gyakorit olvasgatni.

Soha életemben fel sem merült bennem, hogy egy férfinak ne tetszene a nemi szervem.

Az embernek persze van komplexusa: kicsi a mellem, nagy a hasam, de amiatt soha nem aggódtam.

Aztán itt meg írják az incelek, akik még soha nem láttak olyat, hogy jaj, hát nem kéne a saláta. Dehogynem kéne! Csak nem mehetsz a közelébe!

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván van ilyen is,mert sokan küzdenek komplexusokkal,szóval elég valószínű hogy vannak akiknek olyan adottságaik vannak odalent amit szégyellnek. Szerintem érthető hogy sokkal nagyobb önbizalma van egy olyan férfinek aki jól néz ki, meg van egy lankadtan is jó méretű,mereven pedig arányos ,esztétikus farka ,mint egy kövér,a hasába behízott,kis görbe szar mikropöcsű szerencsétlennek. Nőknél is van szebb,esztétikusabb,meg kevésbé szép pina is,de ott ez annyira azért nem lényeges szempont szerintem hogy emiatt ne ismerkedjen valaki.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!