Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves gyerkőc mellett mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves gyerkőc mellett mennyi időt vagytok kettesben?

Figyelt kérdés

Nalunk kb 0 a minőségi idő, teljesen eltávolodtunk egymástól és a férjem egyetlen programja, amire vevő az egy film bámulása. Amitől én kivagyok, sose szerettem filmet nézni. És szerintem nem lehet minőségi időtöltésnek hívni ezt..képernyő nézése egymás mellett..

Szeretnék ötleteket gyűjteni, hátha valami beválna közülük, köszönöm


ma 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Otthon is szoktunk táncolni, hangulatfény, gyertyafényes vacsora, társasjáték
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi szeretünk filmet nézni. Jöhet a nasi, csoki és minden filmet szét szoktunk kritizálni poénkodva.😆 De mi persze szeretünk filmezni. Menjetek el sétálni a gyerekkel. Beteszitek a babakocsiba és mentek, közben beszélgettek egy nagyot. Én pl úgy vagyok vele, hogy teljesen mindegy hol vagyunk, otthon vagy máshol egy jó szex és egy jó bor társaságában a férjemmel mindig jól érzem magamat. Mert beszélgetünk. Ti nem beszélgettek szerintem. Akkor pedig mehettek síelni az Alpokra vagy wellnessezni, akkor se lesz jobb. Egymásra kellene figyelni és kommunikálni. Lehet kapni pároknak ilyen társasjátékot meg kártya játékot ami beszélgetésre buzdít. De mondom, nekünk az a legjobb program, hogy a gyereket este kilenckor lefektetjük, kimegyünk a nappaliba, egy jót szexelünk, zenét hallgatunk és órákig beszélgetünk.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a filmezés :D

Elalszik a gyerek és bebújunk az ágyba, nyomunk egy filmet. Közben egymást simogatjuk, bújunk, öleljük (nem szex).

Vagy nem kapcsolunk filmet, hanem az ágyban fekve beszélgetünk.

5,5 és 3 évesek a gyerekeink. Mióta a nagy megszületett, nálunk így megy.

5,5 év alatt 1x voltunk el vacsizni kettesben.


De nekünk nincs is szükségünk ennél többre, nekünk így jó.

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Amikor a gyerek alszik...

Naponta 8-10 órát, de legtöbbször fáradtan.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem azért vállaltatok gyereket, hogy NE legyetek kettesben?
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!