Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettesben talalkozgat a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettesben talalkozgat a fiu barátaival?

Figyelt kérdés
Üzenetből tudtam meg. Nekem nem mutatta be ezeket a srácokat és nem is akarja. Szerinte normális meg korábban is így beszéltek egymassal.. az egyik írta neki hogy elviszi nyaralni, de nem egyertelmusiti hogy párja van.. olyan mintha nem érdekelné, hogy ezzel nekem fájdalmat okoz. Szakítanátok ebben az esetben?
máj. 28. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne egyértelműsíti, hogy párja van?

A te párod a barátai felé?

Nem vállal fel.

Vannak lányos és fiús napok, mikor mindketten a barátaitokkal csináltok programot, s ott nincs helye a másiknak.


De az, hogy nem mondja el a barátainak, hogy te vagy, az durva.


Lehet, hogy olyankor, mikor együtt nyaralnak, csajoznak.

máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te fiú vagy, és a párod a saját fiúbarátaival megy ide-oda, téged nem visz magával, sőt, nem is tudnak rólad?

Akkor nem vagy része az életének.

Szakítanék.

máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kettős életet él. Nekem is van igényem külön, független időtöltésre, de mindenki tudja rólam, hogy van-e éppen párom és annak megfelelően viselkedem (meg remélhetőleg velem is). Én szakítanék.


F

máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt tudják hogy létezem, de a közös találkozóról nem szól és bokolnak neki...
máj. 28. 11:33
 6/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác igen
máj. 28. 11:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Na adnék neki én fiú "barátokat". És ez nem azt jelenti, hogy nem lehet neki. De, hogy elvileg a párja vagyok aztán más pasik akikkel nyaralni menne nem is tudják, hogy kapcsolatban van velem? Meg azért a barátságnak is vannak határai. Egy kapcsolatban először is a párjával beszélje meg a dolgokat, főleg nyaralást aztán ha úgy alakul akkor tervezzen mással. Ne pedig én legyek a kolonc.

Szerintem menjen akivel akar, tűnjön el az életemből és azt csinál amit akar, akivel akar.

máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából ami zavart ez az udvaroltatás. Nagyon sokat veszekedtünk ezek miatt, de ő nem fog ezeken változtatni úgyhogy nincs közös jövőnk.
máj. 28. 11:54
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg hát talán be kellett volna mutatni ezeknek a srácoknak, de mivel nyomulnak és tudta, hogy nem örülök neki inkább nem is szólt a találkozókról. Ezek a "baratok" tudták hogy én vagyok csal rohadtul nem érdekelte őket..
máj. 28. 12:09
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Ezek nem "fiúbarátok", a barátnőd egyértelműen randizgat. Ne alázd meg magad ezzel a kapcsolattal.
máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!