Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ilyen korban ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ilyen korban ilyet erezni?

Figyelt kérdés

2 es fel honapja vagyok egyutt a baratommal. O 17 eves en 15 vagyok.A sors keze volt osszejottunk iszen enis meg ois nagyon felosek vagyunk pasizas,csajozas teren. Aznap haveromtol kaptam 2 sort amit huzora szivoszallal megittam es kicsit becsiccsentem igy bemertem neki vallani h cukinak tartom igy mondtam "hallod...te nagyon cukorfalat vagy" :DD aztan masnap ossze is jottunk. Ra egy hetre lefekudtunk egymassal ois szuz volt es enis. Aztan eleinte meg nem volt olyan nagy a szerelem mind a ketten tudtuk h nem leszunk egyutt olyan hu de sokaig meg ilyenek nem mondtuk egymasnak h szeretlek stb csak egy siman szexualis kapcsolat volt. Aztan kb 1 honap mulva kezdtem erezni h kezdem nagyon szeretni es nagyon feltem sokat sirtam h o nem erez irantam igy mert o megmindig nemmondta h szeret es ezert ense akartam. Aztan egyszer ejjel telefonalunk en pont a b.nomnel voltam es a b.nomemgkerdezte tole h szeret-e erre elhallgatott. Mar konynek szoktek aszemembe erre felsohajt h "igen. szeretem nagyon nagyon de tudom h o engem nem." erre mondtam neki h enis nagyon szeretem csak nemmertem elmondani mert feltem h o nem azt erz. Onnantol fogva alomba illo kapcsolatunk volt sokat voltunk egyutt igyis ugyis :D:D olelkeztunk csokolgattuk egymast es mondogattuk egymasnak h mennyire szeretjuk a masiakat.

Csak anyni volt es maradt is a baj h nagyon feltekeny de reszben ez tetszik is nekem hisz igy erzem h teyleg szeret. Aztan egyik jjel (nalam aludt anyukam engedi h egymassal aludjunk) elkezdett arrol beszelni h o gyerekeket szeretne velem emg iyleneket de persze majd kesobb meg velem szeretne leelni az eletet. En akkor meg nem azt akartam de minel jobban belegondoltam annal jobban enis ezt akartam. Aztan most ott tartunk h arrol beszelunk h hova megyunk naszutra mik lesznek agyerekein neve. Ez nem is rossz de evvel az a bajom h 1: halal komolyan gondoljuk 2: nagyon fiatalok vagyunk meg. DE en megis legsziveebben msot szulnek mar gyereket tole tudom h huyleseg nem fogok ne aggodjatok :DDD es most hazasodnek vele ossze. Es ez nem siman fellangolas mert volt mar ilyenem de akkor az csak 1hetig tartott...meg sokat van nalunk es szeretek takaritani korulotte fozni neki kajat meg ilyenek meg szoktunk szorakozni h berakok egy parnat a polom ala aztan terhes vagyok meg ilyenek :D


ez most normalis? Lhetseges h ilyen fiatalon megtalultak azt az embert akit nekunk szant az isten? vagy ez csak a hulyesegunk?


2010. szept. 20. 18:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
AZ érzés normális, de hogy csak egy hosszabb fellángolás az majd kiderül.
2010. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!