Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A LBm 1 év után még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A LBm 1 év után még nem szexelt a barátjával normális ez ebben a korban?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és a barátja 17 évesek és még nem feküdtek le de a srác attól náluk alszik néha. Nem beszélgettem vele erről sokat de és furcsának találom, mert közben társaságban olyan szexre utaló dolgokat mond kétértelműen.
2011. júl. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nekik így jó.. Amúgy hamarosan úgy is meg fog történni.. Vagy arra vagy kíváncsi, hogy nem csak neked kamuzott-e? Mennyire jó barátnőd? Csak nem hazudna ilyesmiben..
2011. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez az Ő (!!!) magánéletük. Miért ne lenne normális?

Szerintem az is felháborító, hogy turkálsz a nemi életükben...

Nyilván a saját gondjaid helyett foglalkozol velük, habár érdekelne a korod...(???)

Hát szerintem hagyd csak őket békén...

DD

2011. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem szólok bele semmibe csak ezt így mondta és soha nem hazudik és én meg nem kérdeztem rá csak furcsállottam ennyi. Egyébként én is 17 vagyok és csak arra voltam kíváncsi hogy akkor most jól tettem hogy nem mondtam semmit vagy beszélgessek vele ilyenről vagy ezzel semmi gáz nincs.
2011. júl. 16. 21:24
 4/5 anonim válasza:
Ez teljesen normalis, sőt! Valószínűleg komoly, érett gondolkodású fiatalok, akik nem akarják elkapkodni a dolgot. (Ettől még beszélhet a lány szexről, miért ne?) Rengeteg párt ismertem, akik tizenéves korukban akár évekig is jártak, és nem feküdtek le egymással. Egy kapcsolat nem csak a szexről szól... Szóval, ne próbáld azt az érzést kelteni a barátnődben, mintha ezzel bármi baj is lenne, mert nincs.
2011. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem mondtam semmi rosszat csak nekem furcsa volt de már látom hogy valakinél ez normális...
2011. júl. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!