Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis ilyen korban ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ilyen korban ilyet erezni?

Figyelt kérdés

2 es fel honapja vagyok egyutt a baratommal. O 17 eves en 15 vagyok.A sors keze volt osszejottunk iszen enis meg ois nagyon felosek vagyunk pasizas,csajozas teren. Aznap haveromtol kaptam 2 sort amit huzora szivoszallal megittam es kicsit becsiccsentem igy bemertem neki vallani h cukinak tartom igy mondtam "hallod...te nagyon cukorfalat vagy" :DD aztan masnap ossze is jottunk. Ra egy hetre lefekudtunk egymassal ois szuz volt es enis. Aztan eleinte meg nem volt olyan nagy a szerelem mind a ketten tudtuk h nem leszunk egyutt olyan hu de sokaig meg ilyenek nem mondtuk egymasnak h szeretlek stb csak egy siman szexualis kapcsolat volt. Aztan kb 1 honap mulva kezdtem erezni h kezdem nagyon szeretni es nagyon feltem sokat sirtam h o nem erez irantam igy mert o megmindig nemmondta h szeret es ezert ense akartam. Aztan egyszer ejjel telefonalunk en pont a b.nomnel voltam es a b.nomemgkerdezte tole h szeret-e erre elhallgatott. Mar konynek szoktek aszemembe erre felsohajt h "igen. szeretem nagyon nagyon de tudom h o engem nem." erre mondtam neki h enis nagyon szeretem csak nemmertem elmondani mert feltem h o nem azt erz. Onnantol fogva alomba illo kapcsolatunk volt sokat voltunk egyutt igyis ugyis :D:D olelkeztunk csokolgattuk egymast es mondogattuk egymasnak h mennyire szeretjuk a masiakat.

Csak anyni volt es maradt is a baj h nagyon feltekeny de reszben ez tetszik is nekem hisz igy erzem h teyleg szeret. Aztan egyik jjel (nalam aludt anyukam engedi h egymassal aludjunk) elkezdett arrol beszelni h o gyerekeket szeretne velem emg iyleneket de persze majd kesobb meg velem szeretne leelni az eletet. En akkor meg nem azt akartam de minel jobban belegondoltam annal jobban enis ezt akartam. Aztan most ott tartunk h arrol beszelunk h hova megyunk naszutra mik lesznek agyerekein neve. Ez nem is rossz de evvel az a bajom h 1: halal komolyan gondoljuk 2: nagyon fiatalok vagyunk meg. DE en megis legsziveebben msot szulnek mar gyereket tole tudom h huyleseg nem fogok ne aggodjatok :DDD es most hazasodnek vele ossze. Es ez nem siman fellangolas mert volt mar ilyenem de akkor az csak 1hetig tartott...meg sokat van nalunk es szeretek takaritani korulotte fozni neki kajat meg ilyenek meg szoktunk szorakozni h berakok egy parnat a polom ala aztan terhes vagyok meg ilyenek :D


ez most normalis? Lhetseges h ilyen fiatalon megtalultak azt az embert akit nekunk szant az isten? vagy ez csak a hulyesegunk?


2010. szept. 20. 18:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy valakit neked szántak meg olyan sincs hogy tökéletes, csak mister pont megfelel + kis hormon és elmulik , attol fugg milyen gyors a szervezeted lkebonto képessége 2,5 és 5 év között minden hormonmaradék eltőnik és megmarad a mister pont megfele, vagy mister valamivel jobb mint a többi
2010. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nem oltogatlak, hidd el, nem ez volt a szándékom. de miért akartál ezen túlesni?

a lényeg amúgy, hogy szerencsére mégis azzal vesztetted el, akibe beleszerettél aztán.

minden jót!

2010. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

egy szoval sem mondtam h cigany vagyok. es ha azlennek akkor mi lenne? a ciganyok ugyanolyan emberek mint te es en husbol verbol vannak csak mas a borszinuk naes? neked h tetszene h kimennel mondjuk afrikaba es ott teged csufolnanak mert feher vagy? nem tetszene ugye? akkor irjal ilyen rasszista kommenteket ha elgondolkoztal rajta h neked ezek a beszolasok h esnenek forditott esetben. nem birom az ilyen rasszista allatokat akik csak azert osztjak azokat akik masok mert azthiszik ez a meno. megmondom neked h nem minden cigany rossz.


egyebkent felig neger felig nemet vagyok es nem en alasztottam ezt az orszagot kiskoromban koltoztunk ide. de megis mondom boldog vagyok h magyarorszagon elhetek h tudok magyarul beszelni anyanyelvi szinten annak ellenere h egy rokonom sem magyar. es buszke vagyok h vannak barataim akik elfogadnak olyannak amilyen vagyok. es tudom h akkor is velem lennenek ha kinai vagy cigany vagy szimplan feher ember lennek. buszke vagyak arra ami vagyok es nem fogok masokat cikizni mert masok emrt kib.szottul tudom h milyen az ha kikozositenek azert mert feltuno a kinezetem. SZVAL FOGD BE A POFAD MERT NEM AZ VOLT A KERDES H SZERETED-E A CIGANYOKAT VAGY NEM


b.zdmeg.

2010. szept. 20. 19:21
 14/21 anonim ***** válasza:
ÉN csak felnyitottam a szemed, kedves kérdező, tudom nem arra válaszoltam ami a kérdés. Bónuszból megkérdezheted tőlem, hogy ez engem hol érdekel :D
2010. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

tudom h nem oltogatni akartal enmis neked szantam :) enis orulok h ekkroa szerencsem volt mert lehet h most eppen a suli macsojaval k.rnek valahol. tudom h mit gondolsz errol mert enis ugyanezt gondolom mostmar de emgis boldog vagyok h megtettem. minden b.nom aki leakar ilyen rovid ido mulva fekudni a baratjaval megmondom h varjanak mert nem tudhatjak h mitakar.


amugy eloszor a baratom is csaak AZT akarta de vmi tetszett neki bennem esezer velem maardt.


legalbbis o ezt mondta.

nemis haragudtam ra mert enis igy voltam vele :D

2010. szept. 20. 19:24
 16/21 anonim ***** válasza:
mi a véleményem az néger kultúráról? Nos, jó ötlet lenne ;-D
2010. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mond már, szerinted a négerek okosabbak, mint az európaiak..?:D ne vicceljünk már :)
2010. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

HÚÚÚ ez igazi mesébe illő kapcsolat:O:O

élnék halnék egy iylenért:(:(

de nekem most jó az én kedvesem<3

egyébként miért ne lenne normális???

ha te úgy érzed hogy nem azzt csinállnád mont azok a paraszt cigányok(itt is csak a bunkóbakra értem akik este kiabállnak meg bandáznak egész nap) hogy megszülsz 10 gyereket és aztán nem csinállsz semmit akkor midnen normális mert nem véletlenből van az agész hanem ti akartatok tudatosan gyereket meg midnen mert megbíztok annyira a másikban hogy nem hagy ott egy gyerekkel a nyakadon:P(sry ha midnenfélét összezagyválltam és nem érteni:/:/)

sok sikert midnenhez és tényleg szép a kapcsolatotok :D:D GRATULÁLLOK:D:D

2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

sztem nem a szarmazastol fugg az ertelmisegi szint :)


koszi :D

2010. szept. 20. 19:52
 20/21 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan lányt aki 16 évesen házasodott szülői engedéllyel,és bejött nekik.Ilyen is van.
2010. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!