Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez ilyen korban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, és én nagyon nagyon szeretem. És persze ő is engem. Megbeszéltük még a kapcsolat elején, hogy 5 év múlva ha együtt leszünk eljegyez engem. Akkor még olyan poénos szerű volt. Most viszont egyre többször beszélgetünk erről, meg hogy milyen családunk lesz, meg ilyenek. A közös jövőnk nagyon sokszor előkerül. De már nem úgy mint a kapcsolat elején.Hanem őszintén. 18 évesen vajon érdemes beleugrani ebbe az életbe? Vagy nem? ő 21 éves.
2011. aug. 5. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi , hogy azért is félek ettől, mert ő egyetemre fog járni Budapestre én pedig még gimnazista leszek elég messze Budapesttől.
2011. aug. 5. 11:24
 2/4 anonim ***** válasza:

az eljegyzés még nem olyan nagy para mint a házasság! ha tényleg szeretitek egymást miért ne? én fél éve vagyok együtt a barátommal és mi is sokat beszéltünk már róla hogy mi lenne ha eljegyezne...jelenleg olyan a kapcsolatunk, hogy semmi nem állhat közénk. persze vannak rossz akaróink, de mi ezeket figyelmen kívül hagyjuk...magadban rakj rendet előtte, hogy kibírod e a távolságot...bár az igaz szerelemben nincs határ!


Sok szerencsét!! :)


19/L, 20/F

2011. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha már 5 éve együtt vagytok akkor miért ne?!De azért várd meg míg rendesen megkéri a kezedet.A kor nem számít ha 2 ember igazán szereti egymást, a távolság sem.Ebben a mai világban örülök h még vannak olyan emberek akik még házasodni akarnak.Sok boldogságot.
2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"18 évesen vajon érdemes beleugrani ebbe az életbe?"


Nem! Visszaüt egy idő után. 5-10-15 év után. Nem tudod mikor, de jön egy mélypont a kapcsolatban (ami mindig jön) és onnantól bánni fogod mint a kutya ...


De lehet, hogy ő az igazi. De akkor meg járja ki az egyetemet - azért egy egyetemi kolis élet során úgy napi szinten jönnek a kísértések - utána költözzetek össze és ha még mindig működik, akkor lehet, hogy ő a nagy Ő. De így ahogy leírtad, ez nem egészséges.

2011. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!