Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez ilyen korban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves fiú vagyok és én úgy vagyok a csajozással, hogy nem érdekel még, mivel nekem még a tanulás fontos és próbálok arra koncentrálni... ha lenne barátnőm akkor nem hiszem, hogy továbbra is jól tanulnék :) Mondták egy páran, hogy érdekes vagyok, mert nem akarok barátságtól többet egy lánytól... Szerintetek ez ennyire furcsa ilyen korban?? Én úgy vagyok vele, hogy tudjam le az érettségit meg az ilyen dolgokat és utána ráérek barátnőt keresni:P Előre is köszönöm a válaszokat..
2009. szept. 11. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van :) Szintén 17/F
2009. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de azért bulizni menj el, érezd jól magad, ne csak a tanulás körül mozogjon minden
2009. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura vagy, csomó mindenre volt időm érettségi meg tanulás mellett, és majdnem színötösre érettségiztem. Ész kérdése ez.
2009. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van csomó mindenre időm:):D
2009. szept. 11. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szartam bele a tanulásba, mégis felvettek arra a fősulira, ahová akartam menni. Csak érettségire tanultam, év közben semmit. Ellenben volt barátnőm. Ki járt jobban?
2009. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor min feszülsz, ha van időd mindenre. Csajozz.
2009. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nyomi vagy, fiam. És nem azért, mert nem akarsz barátnőt...
2009. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!