Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Együtt lennétek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Együtt lennétek csak azért egy növel mert jo vele szexelni?

Figyelt kérdés

vagy megmondjátok az elején hogy nem akartok komoly kapcsolatot?

ha benne lennétek ilyenben, az miért jo nektek? kihasználni a csajt?

azért kérdem mert sok pasi ilyen.szépeket mondanak a csajnak , meg hogy igy szeretlek-ugy szeretlek, közbe csak a szex miatt vannak velük.


2010. szept. 20. 18:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

tényleg egyszerübb lenne a világ, és nem lenne annyi veszekedés...de kevesebb gyerek is születne:-)

mert a szeretök általában nem akarnak gyereket csinálni....

amugy volt ilyen pasim, ki is dobtam....egy db-ig ment ez hogy csak szex, de rájöttem nekem erre nem kell sneki,....lehet egyedül maradok....de akkor igy jártam:D

2010. szept. 20. 18:37
 12/20 anonim ***** válasza:
De durva amit írtál utolsó:S Senki nem érdemli meg, hogy játszanak vele! Van, hogy a szerelem erősebb, mint a büszkeség.
2010. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:S az a baj hogy a szerelem ritka, és sokan elég jol meg is tudják játszani....ezért nem hiszek én már senkiben sajnos:(
2010. szept. 20. 18:44
 14/20 anonim ***** válasza:

Lennék, de úgy hogy a lány is tisztában van vele, hogy ez csak szex.

21F

2010. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mire jo a no ha nem erre? Ha elviseled a hulyesegeit es jo az agyban akkor elvezd az elonyeit. Napi tobbszor. ENJOY
2010. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A nő nem használati tárgy, ugyan olyan ember mint a férfi, egy férfit is ki lehet használni, csak a nők érzelmesebb lények, ezért van kevesebb ilyen nő mint pasi,aki csak gyűjti a strigulákat.Amúgy én sem értem miért van ez, pedig én is találkoztam mindenféle pasival.Sose értettem.Igaz h. hazugsággal többre megy,de sose gondolnak bele, h. mi lenne ha ők lennének a lány helyében.
2010. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Félre ne értsen senki, de nekem erről az a véleményem, hogy mindig a csajok sírnak, hogy hogy kihasználja a pasijuk, pedig sokkal több csaj van, aki kihasználja a pasiját. Csak a fiúk szexre, a lányok meg lóvéra hajtanak.

Akinek nem inge, ne vegye magára, de több esettel találkoztam ahol csajok a ludasak, s nem a pasik.


Ettől függetlenül én sem tudnék úgy együtt lenni, meg színészkedni, hogy nem szeretem a csajt. Ha viszont összejárunk szexelni, s ezt már előzőleg megbeszéltük, úgy jó. De akkor sem mondanám neki, hogy szeretlek.

Nah viszont a legjobb, ha van egy csodás kedvesed, akivel minden jó, s a szex is pazar.

2010. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha a csaj olyan lenne,m akit unnék, vagy nem tetszik de jó az ágyban, nem szexelnék vele, ugyanis nem esne jól.

Kihasználni?

Optimális esetben a szex kétoldalú dolog, így mind a két fél egyaránt részesül a gyönyörben.

Másképp minek lenne vele a nő? :)

Innentől nem beszélhetünk kihasználásról...

Az a nő, aki ezek ellenére, tehát hogy még a szex is rossz egy pasival marad...

Hát...

No komment.

2010. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem. Amit mondok, vagy teszek, azt komolyan gondolom.


23F

2010. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. szept. 22. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!