Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiúval legyek együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiúval legyek együtt? és melyikkel lennétek inkább? (lent)

Figyelt kérdés

1 éve van barátom aki okos helyes néha idegesítő,de aranyosan.(: jó az ágyban.persze van rossz tulajdonsága is hogy nagyon féltékeny és kötődő.nagyon jól megvagyunk DE

mostanában nagyon jóba lettem egy fiúval aki osztálytársam és ö is aranyos helyes de nagyon gyerekes és fiatal hozzám.még úgymond a szexel kapcsolatos dolgokon is nevet.és nem tudom mit tegyek. mert próbálom elfelejteni,de nem megy.és szerintem ez amolyan fellángolás csak. de nem tudom mit tegyek. ti mit tennétek? adjatok tanácsokat kérlek.16L


2010. jún. 1. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen nem kell eldöntened semmit,még élned kell az életed,persze normálisan:)a fiúk később érnek,ez tény.ha szereted a jelenlegi barátod,és minden happy,akkor maradj vele.
2010. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én szerintem az elsőt választanám.:)
2010. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogyan felejtsem el a másik fiút?:s
2010. jún. 1. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább az elsőő. (: ..
2010. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szupermókus ***** válasza:
Ne ribancoskodj
2010. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj az 1 éves pasid mellet, igaz 16 évesen elöfognak még fordulni ilyen fellángolások,de akkor ne kösd le magad hanem élj!Mért most jobb egy tapasztalatlan kisgyerek mint egy határozott férfi?ezt te döntöd el!de én inkább maradnék a régi pasidd melett!! 20/L
2010. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy felejsd el a fiut?

. A suliban kerüld amennyire lehet,ne tálsalogj vele,ha meg haza érsz akkor foglalkozz többet a pasiddal csak ö rá koncentrálly,és ne azt várd hogy holnap a suliban hogyan fog viselkedni veled a fiu!

.Szerintem az osztálytársad nem vesz téged komolyan csak szédít ilyenek a mai fiuk,buli haverok és csajok!

.Szerintem felejsd el amint lehet! 20/L

2010. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha bejön neked egy idétlen srác, akkor nem vagy méltó a barátodhoz és nem vagy érett komolyabb kapcs-ra és még sok pofont fogsz kapni az élettől, de csak a TE érdekedben.
2010. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

detto ugyanez van, 18 éves vagyok, másfél éves kapcsolattal. osztálytársam 1 évvel fiatalabb, évvesztes vagyok, őt meg még épphogy benyomták a suliba anno.

hát van egy kis fellángolás, de pozitív maradok, és tudom, h vele soha nem lenne olyan jó, mint a barátommal.

gyerekes is.

mondjuk múltkor elég flegma vtam vele, és azóta vhogy nem nagyon beszélünk, azóta jobban belegondoltam a dolgokba, és mégjobban vonz, de NEMSZABAAD! próbálok úgy állni hozzá, ahogy eddig... am nem a külseje vonz, hanem az h mindig olyan morci, és megfoghatatlan, kiszámíthatatlan.



am nem ez az első ilyne fellángolás vki iránt, úgy h, kapcsolatom van. úgyhogy ez is olyan lesz csak, mint a többi. remélem. :D

2010. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!