Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírná nekem valaki, hogy ha...

Leírná nekem valaki, hogy ha meg akarom nézni a Star Wars filmeket sorban, melyikkel kezdjem? Vagyis sorba leirná őket cimmel együtt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

[link]

alulról haladva felfelé, a mesét nyugodt szívvel hagyd ki.

2010. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előző hülyeség...ha a történet szerinti sorrenet akarod követni, akk baljós árnyak, klónok támadása, sithek bosszúja, új remény, a birodalom visszavág, a jedi visszatér...Először az utolsó 3 részt csinálta meg lucas, de mindig is terve volt, h "elkezdi" a filmet.ezért a kezdetektől 4, 5, 6 volt az első trilógia számozása, 99-re elkészült az igazi első rész, amiben anakin skywalker (a későbbi darth vader) még gyerek...
2010. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20/l...

Ezen nőttem fel:)

2010. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Képzeld én is ezen nőttem fel, és nem azért írtam amit írtam mert sík hülye lennék, hanem azért, mert ebben a sorrendben jelent meg, és így jobb is nézni. Én örülök, hogy ebben a sorrendben jelentek meg a filmek. Ezerszer jobb így nézni, mert így a vége felé derülnek ki a dolgok. Nem is lenne olyan jó, ha 4. résszel kezdenénk.
2010. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de nekem aztán mindegy, hogy a kérdező olyan sorrendben nézi-e meg ahogyan megjelent vagy nem. Szerintem nem véletlen, hogy Lucas így csinálta meg.
2010. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit húzod fel magad?a kérdező sorban kérdezte, és a történet szerint így van sorban...és azért csinálta később az első 3 részt, mert tudta, h még sokat fog fejlődni a technika, és sokkal több értelme lesz...

Miért, szerinted miért újította fel az először készített részeket? Azért, mert nem volt megelégedve az eredeti fiváltozattal, de amikor forgatták erre volt lehetőség.

Lehet, h a régi részek jobbak, mert én is azokat szeretem jobban, de a történet szerint a VÉGÉN vannak, így fölösleges azzal kezdeni, főleg olyannak, aki nem is ismeri a storyt...valszeg ha a kérdező ismerné, akkor nem írta volna ki ezt a kérdést.

2010. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a történet szerint így van sorban, de nem ebben a sorban jelent meg. Ezen kár vitázni. Nem hiszem, hogy ne értené meg valaki, aki nem ismeri a filmet, mert mi is ebben a sorrendben láttuk, mégis értjük a sztorit, és még jobb is így. én nem húzom fel magam, de ha a tényekre azt írja valaki, hogy hülyeség, hát...
2010. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de ne veszekedjetek, én csak arra voltam kiváncsi hogy ha a szünetbe megnézném, milyen sorrendbe nézzem :)

erre voltam csak kiváncsi :):)

2010. dec. 20. 12:00
 9/10 Gőte ***** válasza:

Jusson eszedbe Felméri Péter nagy bölcsessége!


" A Csillagok háborújából tanultam számolni: négy-öt-hat-egy-kettő-három!"

2010. dec. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké kérdező, most már tudod, hogy mi a szitu. Milyen sorrendben jelent meg, és azt is, hogy mégis visszafelé kell számolni :) Te döntésed, hogy melyik sorrendet választod.
2010. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!