Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Együtt lennétek olyan férfival aki közölte, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Én 21(L éves vagyok,ő 25(F.Rákos volt túl élte,de nem akar gyereket,mert félti,hogy ő is beteg lehet.

2 éve vagyunk együtt.


2010. márc. 25. 04:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon rengetegen nem vállalhatnának gyereket. Valahogy próbáld meggyőzni, de amúgy még van idő, hogy változzon a véleménye, gondolom nem mostanában akarsz szülni. Szóval ha szereted, ne hagyd ott szerintem. Esetleg kikérhetnétek egy orvos véleményét a témával kapcsolatban, hogy ilyenkor mennyivel nő meg a hajlandóság az utódoknál.
2010. márc. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed gyerek nélkül nem lesz teljes az életed....

de mivel még fiatalok vagytok a párod véleménye is változhat

2010. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon lehet. Én 2,5 éve vagyok a párommal de belehalnék a tudatba, hogy nem lehet közös gyerekünk...ha csak nem valami orvosi probléma miatt nem lehet gyerekünk akkor valószínű továbblépnék hosszútávon. A párod hozzáállása kicsit jogos persze, nem tudhatod mit érez legbelül, de én megpróbálnám meggyőzni. Menjetek el egy genetikai tanácsadásra.
2010. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A rák nem örökölhető.De valószínűbbnek tartom,hogy a párod inkább attól fél,hogy neki fog kiújulni a betegsége.Ez nem is olyan lehetetlen.Általában azt mondják,hogy az tekinthető gyógyultnak,aki 5 éven túl is tünetmentes.A tapasztalatok szerint nagyon sokan 5 év után is újra betegek lesznek.Valamennyire jogos a félelme.

Egyenlőre én sem javasolnám a gyerekvállalást. Remélhetőleg egészséges marad,de ha nem? Gondoj bele: pici baba,egy súlyosan beteg apa?

2010. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsónak nincs igaza,örökölhető

unokatesoim apja rákos 2 éve,két gyerek van,3 és 5 évesek...

mindenféle genetikai vizsgálatokra hurcolják őket,megelőzendő a bajt, a kisfiu valoszinű 15 éves koráig lesz egészséges,utána vmilyen formában kijön rajta

az apa anyukája ugynabba halt bele,amiben most a fia szenved...

25 éves,még fiatal,párom egészséges,de ő igy is azt mondja,h vagy 10 évig még hagyjam békén a gyerek témával...

fiatalok vagytok,gyerek még korai,pár év és ha nem ujul ki,akkor kiheveri ezt az egészet,és ugyis akar gyereket,csak előtte nem árt kivizsgáltatni,hogy milyen esély van az öröklődésre,nem célszerübb-e keriteni más spermát...

22/L

2010. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt hiszem jobb lenne ha egyikünk se született volna meg, mert 3 nagyszülőm rákban halt meg... Én mégsem hiszem hogy rákban fogok meghalni.

A hajlam biztos örökölhető, de hogy ki is jöjjön más tényezők is szükségesek. Erre ráfogni hogy nem akar gyereket, elég gyermeteg dolog.


Vigyázni kell az ilyen kijelentésekkel, mert lehet hogy ehhez is fogja tartani magát később is, aztán ott lesz ám a kopp.


Mondjuk nem biztos hogy már együtt lesztek, mikor neked aktuális lenne már a kérdés, úgyhogy nyugodtan vele maradhatsz. Viszont én már most megmondanám, hogy én viszont szeretném megpróbálni, nem szeretném kihagyni hogy anya legyek, úgyhogy gondolja át hogy támogat-e engem ebben, vagy nem. Ha nem, akkor nem vagy neki elég fontos, az a helyzet. Nincs joga tőled elvenni ezt az élményt, és ő ezt pontosan tudja. Ha az ő agybaja jóval erősebb annál, minthogy a társad legyen ebben, akkor jobb most abbahagyni. Ha pedig te szeretnél majd gyereket, nem szabad erről lemondanod az ő kedvéért. Semmi sem garantálja, hogy 15 év múlva nem lép le, esetleg egy fiatal nővel, aki viszont addig udvarol neki, amíg belemegy a gyerekdologba. Aztán te ott leszel 40 évesen gyerek nélkül és eheted a kefét, hogy rááldoztad az éveidet amíg szülhettél volna, mert ő nem akart, és te belementél. Sok ilyen sztori van, nem lenne egyedüli eset. A döntéseidért magadnak kell vállalnod a felelősséget, és ezért úgy kell meghozni, hogy később senkinek ne tehess szemrehányást. Ezért olyan kompromisszumokat szabad csak kötni, amik nem fájnak, és potenciális előnnyel is társulnak. Például, ha a megspórolt pénzeteket egy vállalkozásba fektetitek, a pasi ötlete alapján, de kiderül hogy nem megy és elbukjátok, akkor ha minden tőle telhetőt megtett, nem szabad hibáztatni, hiszen benne volt, hogy nyereség is lehetett volna. De egy gyermek hiánya semmilyen jövőbeni pozitívumot nem rejt magában, csak akkor, ha egyik fél sem akar gyereket. Ha az egyik szeretne, de erről lemond véglegesen a másik miatt, akkor az hiba.

2010. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletesen érthető az álláspontja a barátodnak. Más dolog, hogy a tied is, én ha olyan nő lennék akinek szíve vágya egy gyerek (gondolom ilyen a legtöbb) otthagynám, elöbb utobb biztos, de fiatal vagy, ráérsz még.

Én speciel nem akarok gyereket, szoval szinte "örülnék" a dolognak, persze csak ha nem betegég miatt van, mint nálatok.

2010. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jelenleg nemszeretnék gyereket,csakkésőbb...harminc éves korom elött szeretnék.Eddig nem veszekedtünk soha.Nagyon szeretem.De ha nem akar gyereket,sem sajátot,sem örökbefogadottat...:C Akkor nincs értelme a kapcsolatunknak,elöbb-otóbb vége lesz.Probálok vele még beszélni erről.

Köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!