Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Együtt lennétek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Együtt lennétek csak azért egy növel mert jo vele szexelni?

Figyelt kérdés

vagy megmondjátok az elején hogy nem akartok komoly kapcsolatot?

ha benne lennétek ilyenben, az miért jo nektek? kihasználni a csajt?

azért kérdem mert sok pasi ilyen.szépeket mondanak a csajnak , meg hogy igy szeretlek-ugy szeretlek, közbe csak a szex miatt vannak velük.


2010. szept. 20. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerinted? Egy férfi sok mindent megígér amíg a lyukig elér :)
2010. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem kerültem még ilyen helyzetbe, ezért nem is tudom pontosan mit tennéd, de jelen észjárásom szerint, megpróbálnám megbeszélni vele a dolgot, de ő meg mondja h szeret, minden, akk lehet nem akarnám megbántani, és ezért inkább próbálnám élvezni a kapcsolat minden részét, ha nem megy... hát ezt sok tényező befojásolhatja
2010. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez pasifüggő.

Van olyan aki csak hülyít persze...

Személy szerint nem tudnék úgy egy csajjal együtt lenni hogy ne szeressek bele.

Olyat meg nem mondok hogy "szeretlek" mikor nem is:P


De voltam már úgy csajjal hogy szerelmes nem voltam vele, és összejártunk, de előtte leszögeztük, hogy ez csak testiség.

persze ez annak rendje és módja szerint megszűnt, mert mint mindig valamelyik fél elgyengült és többet akart és a másik meg nem.:)

2010. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de tudnék ugyan ilyen szituról mesélni neked... Igen, képesek csak a szex miatt hazudozni, és nem foglalkoznak azzal, hogy neked mekkora fájdalmat okoznak, vannak ilyen önző gusztustalan emberek. 20/l
2010. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát...igen ez igy szokott általában lenni(3.válaszolónak:)
2010. szept. 20. 18:25
 6/20 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is van tapasztalatom ilyennel....akkor megmondhatnátok az elején hogy csak szex kell, és én is ugy állok hozzá a dologhoz...
2010. szept. 20. 18:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, de még én is lennék egy pasival/csajjal csak a frenetikus szex miatt. Persze, nem hazudnám, hogy szeretem, de olyan szép féligazságokat lehet mondani...
2010. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
1.válaszoló nem jol értelmezted a kérdést....én ugy értettem mikor 1 pár több évig együtt van, a csaj odavan a pasiért, a pasi meg csak szexre használja.
2010. szept. 20. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
18:25 vagyok, még egy jó tanácsot is adnék. Amint rájössz, hogy csak kihasznál a "barátod" és csak a szex miatt van veled, dobd ki. Nehéz, de meg kell tenni. Nekem is azt kellett volna tennem anno, és most nem szenvednék.
2010. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor megérdemli a lány, hogy így bánjanak vele. Amúgy nincs semmi probléma az alkalmi szeretővel, amíg képesek mind a ketten tiszta fejjel kezelni a kérdést. Persze erre az emberek 90%-a képtelen. Pedig mennyivel egyszerübb világ lenne...
2010. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!