Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában elégedetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában elégedetlenebbek a párkapcsolataikkal, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
A válások több, mint 70%-át nők kezdeményezik, persze az előzmények sokrétűek lehetnek, de általánosságban sokkal többször hallok nőket párkapcsolat miatt panaszkodni, mint férfiakat. Talán túlzottan leegyszerűsítő azt mondani, hogy a férfiaknak az a fontos, hogy legyen kényelmes lakás, jó kaja, kevés veszekedés és szex a házasságban, ha ez teljesül már nem fognak annyira elégedetlenkedni, de van benne valami.

2022. jún. 10. 09:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%
Milyen statisztika? :D
2022. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24%
31. amit most talált ki
2022. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Sunshinedoll ***** válasza:
2%
Hát mondjuk ha már a google-t is nehéz használnotok akkor megértem, ha az érzelmi nyitottság is nehezen megy :)
2022. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
89%

23-as vagyok. Én férfiak körében látom inkább, hogy mindenáron találni akarnak valakit és nem a nőkében. Szintén férfiakat hallok többet panaszkodni az "asszonyról", legtöbb esetben mégis a nő lép ki és nem ő. Mert a biztonság az jó, az új meg mindig kell. Azt, hogy a nők előbb érnek meg arra értettem, hogy többet várnak a kapcsolattól. A kapuzárási pánik is előbb jön el, szóval ha van gyerek akkor az a baj, hogy nem élt eleget, ha nincs, akkor az, hogy miért nincs még.

Le lehet pontozni nyugodtan. A véleményem akkor is ez.

2022. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Sunshinedoll, annyira tipikus, amit csinálsz, hogy előre le lehetett volna írni. Hivatkozol egy statisztikára, amit te magad sem láttál soha, amikor pedig ezt számonkérik rajtad, azzal védekezel, hogy flegmán visszadobod a labdát, mintha mi lennénk bénák megkeresni.


Jellemző, hogy aki tényleg egy létező adatra hivatkozik, az boldogan linkeli azt be, bizonyítva az igazát.

2022. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!