Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik úgy érzik, a családi viszonyaik és a gyerekkoruk hatással van a társas vagy párkapcsolataikra?

Figyelt kérdés

Nekem pl. mindig meg kellett küzdenem édesapám szeretetéért, de sosem fogadott el igazán. Ebben látom az okát annak, hogy az első pillanattól annyira ragaszkodom a másikhoz, hogy a férfiak a világ másik felére menekülnek, ráadásul általában olyanokkal kezdek, akikkel esélyem sem lenne kiegyensúlyozott kapcsolatra.

Hogyan lehet ezeken túllépni?

Privit is írhattok, hátha többen sikerül kitalálni valami megoldást:)

(24/l)


2013. szept. 15. 10:46
1 2 3
 1/28 PureNameless ***** válasza:
90%
Nekem baromi nagy hatással van az életemre az ilyen.
2013. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Igen, elég elcseszett gyerekkorom volt. Most sem jobb a helyzet. Még nem találtam rá megoldást. :/ Ha sikerül megosztom veletek.
2013. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nektek mi volt a probléma, és mi a mostani hatása? (már ha nem túl indiszkrét:)
2013. szept. 15. 10:52
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A család és a gyerekkor mindenkire hatással van, akár tudja, akár nem.


Ne mutasd ki ennyire az érzéseid, próbálj meg lazább lenni, főleg az elején.

A másik pedig, hogy sokan (egyesek szerint mindenki) -tudat alatt - az olyanokhoz vonzódik, mint az ellenkező nemű szülője. Veled is ez lehet, próbáld meg ilyenkor az eszedet is használni, és egyből elkerülni az "alkalmatlan" pasikat, mielőtt még beleszeretsz. Tudom h ez nem könnyű, de néha muszáj picit racionálisabbnak lenni, nem vagy már tini.


28n

2013. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem is kihat elég rendesen.. Anya szó szerint utál engem, minden nap ordibál velem sokszor arra kelek hogy ordítozik hogy mekkora egy "rohadt g_ci vagyok" mert ő nem talál valamit és tuti én raktam el.. minden nap elmondja "élősködő vagyok, takarodjak innen.. te minek élsz ?" stb.. van hogy olyan kedves szavakkal illet meg hogy "azt is megbántam hogy megszültelek.." de mindegy.

Apám részéről valamivel ő kedvesebb velem sose mondott ilyet csak szarik rám 1 éve nem láttam szerintem azt se tudja hogy suliba járok-e vagy sem múltkor nem tudta szóval aki szeretett úgy a családból az már meghalt..

lényegébe eléggé azt érzem hogy nem tudok normálisan szeretni és nem tudom.

2013. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hasonló a helyzet nálunk is, mint az utolsónál, csak az a baj, hogy egész kis korom óta ilyen, és mostanra teljesen elvette minden önbizalmamat. Nagy projektem most a költözés, és reménykedem, hogy jobb lesz, ha nem leszek érzelmileg romboló környezetben.
2013. szept. 15. 11:12
 7/28 anonim ***** válasza:

Én is sokszor felteszem magamnak ezt a kérdést!Azt hiszem én is a család miatt nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani.Mivel a szüleim mindig is úgy éltek,mint kutya meg a macska,apám sz*art rám világ életében,nem láttam jó példát,így azt sem tudom milyen egy jó és kiegyensúlyozott párkapcsolat.És fogalmam sincs milyen pasi illene mellém.De annyit tudok,hogy eddig mindig mellényúltam...

25/n

2013. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert a költözéshez.


Velem 10 éves korom óta ez van kb bár voltak bizonyos szintjei de mára elégé elfajult a helyzet.

Most vagyok 20.

2013. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nálam az a probléma, hogy sosem támogattak semmiben (nem anyagilag), és annyira elhittem, hogy én csak rossz döntéseket hozok, hogy tényleg azokat hozok...önbeteljesítő jóslat :D valamint súlyos önbizalomhiányom van (nem a külsőmmel kapcsolatban), ami már-már öngyűlöletbe csap át, így nyilván nem fog senki szeretni.
2013. szept. 15. 11:19
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"ami már-már öngyűlöletbe csap át, így nyilván nem fog senki szeretni."


Ettől még szerethetnek, saját tapasztalatból mondom.

2013. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!