Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában elégedetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában elégedetlenebbek a párkapcsolataikkal, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
A válások több, mint 70%-át nők kezdeményezik, persze az előzmények sokrétűek lehetnek, de általánosságban sokkal többször hallok nőket párkapcsolat miatt panaszkodni, mint férfiakat. Talán túlzottan leegyszerűsítő azt mondani, hogy a férfiaknak az a fontos, hogy legyen kényelmes lakás, jó kaja, kevés veszekedés és szex a házasságban, ha ez teljesül már nem fognak annyira elégedetlenkedni, de van benne valami.

2022. jún. 10. 09:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%

3

A férfiak egy ilyen nőt is megunnak. Ha Shakirat is megcsalják senki nincs "biztonságban".

2022. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem csak azt látják meg, amit akarnak."


Ez egy emberi tulajdonság, nem férfi tulajdonság.

2022. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
18%
Persze, de ha valaki váltig állítja, hogy ismeretleneket kiismer, a feleségét meg nem, az csak azt látja meg, amit szeretne. És ez kapcsolatban főleg férfi tulajdonság. Az élet más területein mindenki használja.
2022. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
Nos mivel a férfinak az a dolga hogy egy kellemes életet hazudjon a nőnek. Amiben az kellemesen érzi magát. Persze hogy ő érzi jobban magát.
2022. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
10%

Egy szép not hamarabb megcsalnak, mint egy olyat, akinek a személyisége is jó és nem csak abból áll, hogy szép.

Hagyjuk már ezt a Shakira dolgot. Most akkor lépten nyomon attól kene félnie minden nőnek, hogy megcsalják ? :D

2022. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

1-es vagyok

Szerintem az is benne lehet a dologban, hogy a férfiak kicsit megalkuvobbak. Ha van valami baj, inkább magukban tartják es megpróbálják elnyomni vagy megoldani, a nők meg inkább elmondják vagy panaszkodnak róla.

Valamint ide tartozhat a családalapítás miatti stressz is, mert ugye a férfiak kb életük végéig termékenyek, így nekik nem baj, ha évekre leragadnak egy kapcsolatban, míg nőként, aki családot akar alapítani, nem mindegy, hogy benne maradnak e egy kevésbé funkcionáló kapcsolatban.

2022. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
15%

"Egy szép not hamarabb megcsalnak, mint egy olyat, akinek a személyisége is jó és nem csak abból áll, hogy szép."


Én nem így tapasztaltam. Ez ennél bonyolultabb.

2022. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
74%

#9

Ez nagyon jól összeszedett hozzászólás, mindenféle támadás nélkül, objektíven levezetve, és nagyon igaz.

Bár az szomorú, hogy ekkora a tàrsadalmi nyomás, és sokan ennek megfelelően akarnak élni.

Én nőként nem vagyok ilyen amúgy, azt is kimondom mindig, amit lehet, nem kéne, ilyen őszinteség-betegségben szenvedek, vagy nem tudom 😆

Ennek ellenére mégis így ment tönkre az exemmel a kapcsolatom.

Ő nem érzékelte a problémákat, szerinte nem voltak.

Olyan értelemben tényleg nem, hogy pl nem volt agresszív, nem ivott, stb, amik ilyen tipikus problémák szoktak lenni. Hanem tényleg ez a totál ellaposodott kapcsolat volt, neki szabadidős programnak elég volt a tv, vagy hogy az ő haverjai átjöjjenek.

Én ettől kicsit többet szerettem volna. Erről próbáltam többször beszélni vele, de az egyik fülén bement, a másikon kijött.

De volt 2 olyan megnyilvánulás a részéről, aminek a súlyosságát szintén nem egyformán érzékeltük, de részemről ezek lökték a szakadék széléről a mélybe a kapcsolatunkat, amik után végül olyat tettem, amit nem kellett volna.

De mikor eléálltam, hogy vége, meglepődött, és nem értette, hogy ezt így, ilyen hirtelen?

(Amúgy nem, kb fél év alatt jutottam el arra a pontra, hogy nem akarok vele élni tovább.)

2022. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Shakira egy vén asszony , a volt bakja az meg fiatal férfi még..
2022. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
20%
Lehet itt Shakirazni de akár Beyoncezni is. A lényeg és örökigazság: mindig van jobb, izgalmasabb, szebb, frissebb. Cindy Crawford szerint: A világ leszebb nőit is megcsalják, a nőknek ez a sorsa (sajnos), így felesleges idegeskedni ezen. Az a legjobb ha az ember már fel van készülve, a tökéletes kapcsolatába mikor üt be a sz*r. Tapasztalatok alapján legtöbb esetben előbb-utóbb be is fog.
2022. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!