Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefutott kör, vagy még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefutott kör, vagy még nincs veszve minden?

Figyelt kérdés

Táncoltunk, aztán felvettem msn-re és majdnem minden nap beszélünk, amikor sétáláskor találkoztunk és ő társasággal volt, akkor azt mondta a többieknek, hogy "ugye egyedül is eltaláltok ide-és ide (ahova mentek éppen) és mi beszélgettünk kis ideig"; mindenféléről tudunk társalogni; írta, hogy egy igaz, jó barátra talált bennem; írta már, hogy milyen jó, hogy felvidítottam; szóba került már a szerelem is témaként....volt szerelmek; 2 éve ismerjük egymást, de fél éve kezdtünk komolyabban-közelebbről ismerkedni/beszélgetni, fél év után megírtam neki, hogy megkedveltem (csak ezt a szót írtam neki msn-en)-ő megírta, hogy "ezt most őszintén írtam?", azóta-mióta ezt beszéltük msn-en, szorosabb a kapcsolatunk személyesen is és inkább ő kezdeményez olyankor (pl.: tegnap megkérdezte, hogy haza vigyen-e suliból, ugyanakkor végeztünk-esett az eső...)


próbáltam már nem kedvelni, hiszen a volt barátom legjobb barátja és talán őt zavarná, he lenne köztünk szorosabb kapcsolat?????????


Igazából nem tudom, hogy mi a folytatása a "megkedveltelek" beszélgetésünknek- írta, hogy folytatjuk, de egy hónapja volt ez...szeretném valahogy felhozni a témát, de nem tudom, hogyan?


Aki tud segítsen okos tanácsokkal, véleményekkel. Köszönöm!


(nem hiszem, hogy annyira lényeges, de: L/17 F/19)


2010. szept. 19. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj, hogy valamit lépjen. Persze nem árt erre megteremteni a lehetőséget neki... ;)

Persze előbb döntsd el, TE mit akarsz.

2010. szept. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2010. szept. 19. 15:12
 3/3 anonim válasza:
Ne próbáld ne kedvelni,ha Őt sem zavarja,hogy a haverja exe vagy,akkor nincs gáz.Utalgass.:) na persze ne így,hogy jaj kéne egy pasi máár.Finoman:)
2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!