Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsuk vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsuk vissza a fiunkat, ha még nincs minden veszve és kimondva sincsen, hogy vége, de mégis?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudod leírni egy kicsit bővebben mi történt? Miért is van vége és minek?
2009. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kihűlt a dolog. Vagy volt valami nagyobb vita? Lepd meg a viselkedéseddel. Gondolkozz el azon, hogy mért alakult így a dolog és ha van valami ötleted, hogy te miben hibázhattál, akkor csináld annak az ellenkezőjét. Lepd meg, legyél figyelmes és gyengéd (vagy ha ezt vitted túlzásba, akkor ponthogy egy kicsit elérhetetlenebb).
2009. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem régóta voltunk együtt, és tudom, hogy miben hibáztam.Igazából nagyon karakán személyiségek vagyunk és én sokszor nem veszem észre ha flegma vagyok például.De simán megtudnék változni. Plus nem mondtuk ki, hogy vége, de nem is vagyunk együtt és mondta, hogy beszélünk, de nem volt rá lehetőség és mindíg nekem írt, hogy én nem kerestem. . . Tegnap beszéltünk és mondta, hogy majd találkozunk és beszélünk. Ha nem érdekelné a dolog, akkor nem akarna találkozni???!...egyébként nagyon jól elvoltunk mindíg ...kösy
2009. okt. 24. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán akarna találkozni, akkor azt mondaná, hogy jövő héten ekkor meg ekkor, nem azt hogy majd találkozunk.


Hiába mondod hogy meg tudnál változni, nem tudnál.


Az meg hogy nem mondtátok ki hogy vége... Volt barátnőmmel már egy éve nen találkoztam, pedig sose mondtuk ki hogy vége. 3 évig voltunk együtt.

2009. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg igazad van, csak nem vallom be magamnak, de am edzései vannak, mert nem sokára versenye...de hülye vagyok! :D . . vagy csak szeretem?:O:D
2009. okt. 26. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudnál megváltozni. Ha régóta vagytok együtt, és ez csak akkor jut eszedbe, mikor veszni látszanak a dolgok akkor már változni sincs értelme. Egyszerűen nem fog hinni neked. Ha még tényleg mindig ő keresett téged, akkor nehéz az edzésekre fogni. Biztos vagyok benne, hogy szereted. De azon gondolkozz el, hogy ez mély szeretet és ragaszkodás vagy még mindig a szerelem. Mert nem mindegy ha még fiatalok vagytok.
2009. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!