Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye meg nincs semmi veszve?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye meg nincs semmi veszve? Bov lent

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon kedvelek es kb 3 honapja ismerem es nagyon barati viszonyban vagyunk.Es a 3 honap alatt voltak dolgok amik masok szerint mar tul van a bratsagon es gondoltam akkor elhivom randizni(igaz nem konkretan mondtam ki a randi szot hanem hogy lenne e kedved eljonni velem megenni vagy meginni valamit)es azt mondta hogy oke mehetunk.De mikor kerdeztem hogy indulhatunk azt mondta hogy halasszuk el mert nagyon faradt es faj a feje(ami igaz is volt mert kesobb be is aludt).Masodjara mikor mondtam neki hogy masnap talakozzunk azt mondta hogy reggel megmondja hogy mikor lenne jo de kozben meg a szulei elvittek magyarba es csak keso este ert haza:|.Szoval eddig mindig kozbejott valami ma is szar ido van es nem tudunk elmenni de ennek ellere igaz nincs minden veszve? 16 eves fiu.Elore is kosz a valaszokat
2010. aug. 6. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
már minden veszve, mehetsz az akasztófára
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kedves volt de ha lehet ertelmesebben irjal ha kerhetlek
2010. aug. 6. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

miért, nem érted?

akkor megfogalmazom egyszerűbben = legyél öngyilkos

2010. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

magyarba?

leterel,már veszett ügy!

2010. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?


Hívd el újra! Eddig még nem mondott nemet. Előbb-utóbb kiderül, hogy mi lesz. Azért, ha tizedik alkalommal is "közbejön" valami, kezd el gyanakodni! :)

2010. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj, hát nincs ezzel semmi baj. Így jött ki, és kész. Hívd el megint!:)
2010. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fernando Gigolonak pszichiáterhez kell fordulnia, Esmeralda meg mehet a picába
2010. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!