Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok veszve és öszevagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok veszve és öszevagyok törve. Mit csináljak ezek után?

Figyelt kérdés
szakítottunk a barátommal egy hónapja sőt több de szerettük ezért találkozgattunk,kavartunk.előző szombaton együtt voltunk és egész nap azt mondogatta h mennyire szeret és imád engem.de holnap egy másik lánnyal találkozik.kivagyok készülve mert nemértem hogy mivan most.tudom hogy milyen és soha nem használna ki.ő18 én 15 ms azt mondja h nem érett a gondolkodásom.és egy suliba járunk,így nekem még nehezebb.mert még mindig nagyon szeretem.mit csináljak?
2011. ápr. 3. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el, csak játszik veled!
2011. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

el kell felejtened.. tudom nem megy egy csettintésre, bár úgy volna.. :)

jó néhány hónapig jártam egy sráccal, egy osztályba kerültünk majd ronda módon vége lett.. de ne tudd meg milyen szörnyű volt az elején minden nap látnom.. visszaemlékezve, visszaolvasva néhány kis naplóbejegyzésem (onnantól hogy összejöttünk egészen mostanáig)látható, hogy az idő sok mindenre képes, csak tudd: nem érdemes olyan szekér után futni, ami nem vesz föl..

2011. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!