Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok kenődve tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok kenődve tanácstalan vagyok? 18/l

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szerelmes belém tényleg mindent szeret bennem én is szeretem igaz egy kicsit a problémák miatt kezdek elhidegülni tőle. Az a problémám hogy soha nem nem találkiprogramot amivvel eltöltenénk tökjól az időt. Mindíg csak találkozunk vagy kinnt ülünk egy padon. Nemtudom hogy ennek van e így értelme én 18 vagyok most szerzett állást elvileg összeköltözünk 1 -2 hét mulva de ebben sem vagyok biztos hogy igazat mondott mert mindíg megigér mindent hogy egy pillanatig boldoggá tegyen de azán azt hiszi én elfeljetem és közben nem :(


Bocsi hogy hosszú köszönöm annak aki rám szánta az idejét.


2011. szept. 4. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
pedomaci.info
2011. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah kössz :/
2011. szept. 4. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a nők se különbek. Keress milliómos pasast aki unalomból mindenhova utazgat és nincs más semmi dolga. Akkor tuti lesz programod.
2011. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a barátod hány éves, de ha egy külön költözésről van szó, akkor lehet, hogy minden gondolatát annak szenteli, hogy minél hamarabb megoldja, hogy majd veled, odaköltözhessen. Te miért nem tudsz kitalálni semmi programot? Ha a srác elfoglalt, legalább annyit tegyél már meg, hogy a program választásban egy kicsit megerőlteted magad, főleg, ha ennyire unatkozol, hogy ilyenért akár szakítanál vele.
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem találsz ki te programot? Lehet, hogy neki teljesen jó, ahogy így vagytok meg amit csináltok. Meg kell beszélned vele, hogy te szeretnél valami programot csinálni, mert ha nem mondod neki, magától nem fogja kitalálni, mert lehet hogy azt hiszi, hogy Neked is jó így.

21/L

2011. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy edig mindennt én talááltam ki és 1,5 év alatt sehova nem vitt el ha mégis mentünk valahova én fizettem nekem nem milliomos kell csak hagy érezzem magam nőnek melette..
2011. szept. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!