Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen? Kíváncsi vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Borzasztó! Elvagyok keseredve:. (

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 3 évig...februárban szakítottam vele, mert mocskosul viselkedett.. le k.vázott, megütött...én buta viszafogadtam rá 1 hónapra...ígérte megváltozik...én hülye.. visszafogadtam..és tényleg úgy tűnt minden jó lesz, április 1.-jén este nagyon összevesztünk ismét...mondtam neki, mikor kibékültünk, még egy csúnya vita és vége végleg! Megtörtént...jó, valahol én provokáltam kicsit...de nagyon csúnya vita volt!Megmondtam neki, hogy jó én itt befejeztem...és hazamentem..Hívogatott..és "le akartam rázni", hogy akkor a héten ne keressen..és meglátom...(de én fejben eldöntöttem már, hogy ENNYI).Csütörtökön felhív...és mondtam, hogy tényleg végleg vége...azonban én szerdán találkoztam egy másik fiúval..és szombaton is utána...és hát összejöttünk..És ma! Volt pasim odajött sulihoz KÉRDŐRE VONNI, HOGY TÉNYLEG ÚJ BARÁTOM VAN E, MENNYIRE MEGALÁZÓ, HOGY 1HÉT UTÁN MÁSSAL VAGYOK...:| ő nem lett volna más lánnyal..reménykedett volna hátha újra..összejövünk...és mikor mondtam, hogy igen új barátomvan..betörte a suli ablakát!!!!!!!!!!! És mondta, hogy megkeresi a srácot és szétveri...

Szerintetek?:(:( Én lettem elhordva mindenféle ku.rvának...De bezzeg amiket ő megtett...3 év aalatt.megalázott bántott..:( Csak értelmes válaszokat kérek!


2011. ápr. 11. 16:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, nem vagy k.rva attól, hogy 1 hét után mással jársz. Te döntöd el, mikor jössz össze mással, ha már túl vagy rajta. Amennyiben volt ennyi vitátok, az már azt mutatja, hogy nem volt fényes a kapcsolatotok. Szerintem ezért sikerült ilyen hamar túllépned rajta. A pasi meg egy s.ggfej. Ha sokáig megy ez még, talán beszélned kéne a rendőrökkel, főleg ha tényleg bántja a pasidat.
2011. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
nem hiszem, hogy valaha is szeretted, ha 3 évet csak így eldobsz. ez nyilván fájt neki. valahol igaza van hogy lek*rvázott
2011. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én 18, ő 19.. hát már nem azért de hányszor megvert....:( rosszul esett neki ja....de ő sose vette figyelembe nekem mi esik rossszul!!
2011. ápr. 11. 16:16
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
1 het az tenyleg gyors.
2011. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

szerintem hagyd békén ezt a srácot és jól tetted, hogy végleg végeztél vele. egyeltalán nem érdemel meg téged, és aki már megüt egy nőt az szánalomra méltó. felejtsd el és töröld minden kapcsolatodat vele, és hogyha megveri a jelenlegi barátodat, akkor jelentsétek fel vagy tegyetek valamit az ügy érdekében, mert ez már nem állapot. esetleg kérd meg a haverjait (hogyha jóba vagy velük), hogy állítsák le az exed, mert olyat nem tehet meg, hogy megveri a jelenlegi barátod. remélem minden rendbe jön, és a jelenlegi barátoddal már jók lesznek a dolgok! :)

16/L

2011. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Nekem az "jött le" a dologról, hogy a srácnak valami nagyon komoly kötődési baja van. Úgy értem, birtokaként akar kezelni téged még most is, amikor már nem vagytok együtt. Sajnos el tudom képzelni, hogy a kapcsolatotok idején sem volt ez másképp. Te viszont nem egy tárgy vagy. Ember vagy. Egy ember pedig senkinek nem a tulajdona. Lehet szeretni valakit, de azt nem azzal mutatja ki egy normális srác, hogy összevissza terrorizálja a párját. Ne hagyd magad, merj boldog lenni! Oké, minden kapcsolatban vannak viták és veszekedések, néha csúnyábbak is, de akit szeretek, azt nem fogom ok nélkül bántani. Ne kényszerítsd magad egy erőszakos kapcsolatba, több vagy annál! Ott van előtted a boldogság, most leltetek egymásra :) ezt a méregzsákot meg koptassátok le. Az egyik barátnőm évekig élt ilyen kapcsolatban; két éve szakítottak és a lány még mindig nyugtatókon él. :( Vigyázz a lelkedre, csak annak add, aki megbecsüli - és becsüld meg kérlek Te is magad. Ezt a fenyegetőző tuskót meg jelentsétek fel, ha szélsőségeskedik. Sok sikert az új kapcsolathoz. 30/L

2011. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

".jó, valahol én provokáltam kicsit"


Akkor ne itt nyavajogj!

2011. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 napietus ***** válasza:
63%

annyira szánalmas az a pasi, aki megüt egy nőt...pont annyira, mint az, aki ezt 3 évig eltűri (ráadásul úgy, hogy se család, se közös vagyon, szimplán járnak...pfff). szóval eddig megérdemeltétek egymást, most úgy tűnik, Neked megjött az eszed. ne tartsd vele a kapcsolatod egyáltalán, az ablakért meg jelentsd fel, hogy rongálta a közvagyont. ennyi.


u.i.: menjetek már ezzel az "eldob 3 évet" szöveggel...igen, 3 olyan évet, ami alatt a srác verte...hát azért nem kár...

2011. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja a világ legtermészetesebb dolga hogy három évig együtvagy valakivel, aztán kiprovokálsz egy veszekedést hogy kidobhasd és egy hét mulva már mással vagy. Agyaég milyen világban élünk, sz@rháziak vagytok mind......
2011. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!