Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen? Kíváncsi vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Borzasztó! Elvagyok keseredve:. (

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 3 évig...februárban szakítottam vele, mert mocskosul viselkedett.. le k.vázott, megütött...én buta viszafogadtam rá 1 hónapra...ígérte megváltozik...én hülye.. visszafogadtam..és tényleg úgy tűnt minden jó lesz, április 1.-jén este nagyon összevesztünk ismét...mondtam neki, mikor kibékültünk, még egy csúnya vita és vége végleg! Megtörtént...jó, valahol én provokáltam kicsit...de nagyon csúnya vita volt!Megmondtam neki, hogy jó én itt befejeztem...és hazamentem..Hívogatott..és "le akartam rázni", hogy akkor a héten ne keressen..és meglátom...(de én fejben eldöntöttem már, hogy ENNYI).Csütörtökön felhív...és mondtam, hogy tényleg végleg vége...azonban én szerdán találkoztam egy másik fiúval..és szombaton is utána...és hát összejöttünk..És ma! Volt pasim odajött sulihoz KÉRDŐRE VONNI, HOGY TÉNYLEG ÚJ BARÁTOM VAN E, MENNYIRE MEGALÁZÓ, HOGY 1HÉT UTÁN MÁSSAL VAGYOK...:| ő nem lett volna más lánnyal..reménykedett volna hátha újra..összejövünk...és mikor mondtam, hogy igen új barátomvan..betörte a suli ablakát!!!!!!!!!!! És mondta, hogy megkeresi a srácot és szétveri...

Szerintetek?:(:( Én lettem elhordva mindenféle ku.rvának...De bezzeg amiket ő megtett...3 év aalatt.megalázott bántott..:( Csak értelmes válaszokat kérek!


2011. ápr. 11. 16:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most is előbb jött el, dörömbölt:'( félek!
2011. ápr. 11. 16:56
 12/21 A kérdező kommentje:
jajj de okosságokat tudsz te is írni! nem kiprovokáltam, csak kötöszködtem énis! De megkértem, hogy a tapló bunkó parasztok kíméljenek...
2011. ápr. 11. 17:00
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
van ilyen! a nők köztudottan szeretik a sz*ar alakokat, váljék egészségedre!
2011. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

ja, szóval normális dolog eldobni egy 3 éves kapcsolatot, mert sz@r volt?

ha annyira sz@r volt akkor miért tartott ennyi ideig??? más f@szt nem kaptál? :)

2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 .Daniel. ***** válasza:
34%

Én úgy látom hogy megérdemelted hogy megvert. Nem azért mert tettél valamit hanem mert hagytad. És azt hogy nem ismerted meg eléggé a kapcsolat elején vagy esetleg előtt az megint a Te hibád így Te okoztad magadnak a bajt.

Segíteni csak annyit hogy tartsd magad minél távolabb a sráctól. Amúgy csak megsúgom(bár az írásodból csak erre következtetek)mivel a mostani párodat nemrég ismerted meg és máris jártok ez a kapcsolat mi a f*sztól lesz jobb mint az előző?Lehet hogy nem verni fog de lehet hogy érzelmileg zsarol vagy mittomén bármi. Gondolkozz el mit csinálsz és aztán bunkózhatsz meg olthatsz mást is addig csak magadat.

2011. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

kár a szóért... az ilyenek mindig keresik a hasonló alakokat aztán meg sírnak, hogy szimplán önmagukat adják?!

ha lenne eszed azt mondanám, hogy kerüld őket, de hát nő vagy, nem tudsz értelmesen gondolkodni...

2011. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 napietus ***** válasza:

én is írtam, hogy hülye volt, hogy 3 évig hagyta...engem egyszer mert volna egy pasi megütni, apám lelőtte volna :P:D


éppen ezért a jövőre vonatkozóan válogasd meg jobban a barátaidat. nemcsak a pasidat, úgy általában a társaságodat is, mert az ismerkedés ott kezdődik. szóval: bunkókkal nem állunk szóba. a köszönésüket fogadjuk, és ennyi. ettől a pasitól meg tartsd magad távol. ablaküvegért meg (mégegyszer mondom) jelentsd fel. ez nem csak jogod, de állampolgári kötelességed is egyébként.

2011. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"De megkértem, hogy a tapló bunkó parasztok kíméljenek..."


Az igazság képedbe vágása mióta kötözködés? Rohadtul beképzelt p*csa lehetsz, minden értelmes férfi elküldene a 'csába!

Remélem fejszével dörömbölt...

2011. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mostmár mondhatod, hogy bunkó vagyok. Vagy várj! Ne legyél paraszt, hisz én is csak kötözködtem...
2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle. Esetleg ha lenne valaki, aki elveri, hogy nyugton maradjon, gyorsabban kihevernéd az egészet.
2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!