Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már minden veszve látszik, de mégsem akarom feladni?!

Figyelt kérdés

üdv az olvasóknak, először is nők tanácsát kérdezném ebbe a helyzetben mert talán ők tudják hogy ilyenkor mi a legjobb.

3 éves kapcsolatom ment tönkre miattam, elhanyagoltam a lányt és betelt neki a pohár és kidobott szilveszterkor ami jogos döntés volt. azóta én rájöttem a hibáimra és szeretnék mindent jóvátenni annak érdekében hogy boldog legyen velem. én már 3 hónapja szenvedek emiatt, hébe hóba tartom a lánnyal a kapcsolatot. soha életemben nem voltam ilyen szerelmes mint most, és újra akarom kezdeni vele, és tudom hopgy ő is szeret de nem akarja kimondani és fél hogyha ujrakezdenénk semmi se lenne jobb. de látja bennem a változást csak közben inkább mások véleményére halgat mint a szívére. szeretnék kapni egy két jótanácsot hogy mivel kaphatnám vissza mert nekem nem kell más csak ő, és nem tudom túltenni magam rajta hogy elveszítettem.


2011. márc. 16. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de egyetértek vele. Csak azóta kell, amióta nem a tiéd.
2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szar helyzet. Írj neki egy szép levelet kézzel, mellé rakj egy szép szál rózsát. Ez bejöhet.

Nekem 1 éves kapcsolat lett vége de írtam egy szép levelet és újrakezdtük. :)

18/F

2011. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!