Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok: ez már veszve van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: ez már veszve van?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok kiigazodni ezen a kapcsolaton, pedig a sajátom. Én L/23, a srác F/27. 3-4 hónapja jöttünk össze. Sajnos edig sem tudtunk sokat talizni, mert nem egy helyen lakunk.


Most már egy hónapja nem láttam, és úgy néz ki, most sem fogom még vagy egy hétig. Az utóbbi időben kell dolgoznia szombaton is, és múltkor mondta is, hogy most nem jönne hozzám vasárnap, mert fáradt, és egy helyben kell lennie. Ezen a hétvégén megint nem mondta, hogy talizzunk, csak azt, hogy nagyon fáradt. Meg hogy ímélt sincs ereje írni, így egyéb módon se kommunikálunk valami sokat:S.


Csak amíg ez a munkahelye marad, addig továbbra is várható, hogy hétvégente is bent kell lennie egy-egy napra, és hogy hét közben is sok a munka. És ha ez így lesz, akkor már sose fogunk gyakrabban talizni??... :S.


Sosem mondja, mit érez irántam. Eddig abból gondoltam, hogy valamit azért jelentek neki, mert mindig mondta, mikor talizunk, és sokszor jött. De most már ez nincs. Sokszor ha valami gondja van, arra is olyan hosszan reagálok levélben, és még csak nem is válaszol.


Bár még mindig gyakran hív telefonon. Nem tudom... Kezdem úgy érezni, hogy nekem ez az egész jóval fontosabb, és több, mint neki.


Legközelebb ezt mind meg fogom vele beszélni, tudom, hogy ezzel csak így jutok dűlre.


Ám nektek erről mi a véleményetek?


2010. okt. 9. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*eddig
2010. okt. 9. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz elmenni hozzá? Annak ellenére, hogy dolgozik lenne ideje veled foglalkozni, főzhetnél neki valamit, mire hazaér...stb Csak ne akarj vele munka után mindenhova mászkálni, meg sok energiát igénylő programokat, beszélgetéseket. Hanem inkább segíts neki megteremteni 1 nyugodt légkört, ahol kipihenheti magát szellemileg is =)
2010. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek.


Amúgy nem lehet, hogy azt is megunta, hogy mindig csak ő ment hozzád te meg nem voltál képes felemelni néha a segged és elmenni hozzá? Talán ha otthon van 1x-1x meglephetnéd, hogy elmész hozzá....

2010. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Fárasztó programokat, meg nagy ide-oda mászkálásokat nem terveznék be a munkája után, ezt én is így gondolom.


Meg fogom majd vele beszélni, hogy mi lenne, ha én is mennék hozzá időnként.


Ám én szívesen mennék, ha tudnám, hogy szívesen látnak náluk, de még nem hívott soha magához.

Még a családjával él, és sajnos nem is szeret nagyon otthon lenni. Ezért eddig mindig ő jött.


Meg fogom próbálni megbeszélni vele, hogy mehessek időnként én is. Bár nem akarom ráerőltetni, hogy haza vigyen hozzájuk. De így neki is könnyebb lenne, és pihentetőbb.

2010. okt. 10. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vok. Örültem ha segíthettünk.


Adj egy esélyt magadnak, és az ő családjának is hogy megismerjenek, ha max 1-2x voltál csak nála akkor nem is ismerhetnek igazán, és te sem őket, lehet hogy megváltozik majd a véleményük rólad.


Az is lehet, hogy az is hátulütő volt esetleg neki vagy a családjának legfőképp , hogy mindig csak ő ment hozzád azaz "elkényeztetett" te meg nem jöttél soha hozzá. Állj hozzá pozitívan, engedd h az ő családja is megismerjen nem kell mindig velük lenned, de néha előadhatod a jó kislányt.


De mindenesetre beszélj vele, hogy mi lenne ha a héten majd te mennél...

2010. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!