Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöhetnék még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetnék még vele? (lent kifejtettem! )

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok a Lány 16 de egy évfolyamon vagyunk (11.)Mikor megismerkedtünk(9. eleje) akkor jónak indult az egész de én nem vártam hogy ő többet akar és megmondta hogy jó lenne ha összejönnénk.Én sajnos erre nem-et mondtam mert nem éreztem hogy szeretem, de megmaradt jó barátnak.Sajnos időközbe ahogy telt az idő és volt 1 talán 2 barátja néha sajnos bunkó voltam vele,nem is tudom mi ütött belém ,de mindig bocsánatot kértem... Most ahogy elkezdődött a 11.tanév úgy érzem hogy nagyon szeretem és megtennék érte bármit, bebizonyítanám hogy tévedtem akkor.Szeretnék vele beszélni szemtől szembe és igazából azért írtam le ezt az egészet hogy úgy mégis mit mondhatnék neki?

ezekre gondoltam félig-meddig:

-sajnálom hogy visszautasítottalak és hogy (ha) fájdalmat okoztam.

-Most rájöttem hogy szeretlek és megtennék érted bármit hogy bebizonyítsam.

stb. Szerintetek még mit mondhatnék el hogy tényleg legalább elhiggye hogy nagyon megbántam anno?


~Sajnálom hogy hosszúra sikerült eddig más lánnyal nem voltam így 3 barátnőm volt de ők ilyen 1-2 hónaposak meg nem vettem annyira komolyan őket csak hogy ne legyek egyedül, vele kapcsolatban viszont valami mást érzek, szeretnék vele boldog lenni,mellette lenni,megvédeni,őszintén szeretni.


Köszönöm a válaszaitokat előre is!


2010. szept. 18. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
jav. *1-2 hónapig tartottak
2010. szept. 18. 21:45
 2/5 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele. Mondd el mit érzel és mit akarsz. Ne köntörfalaz. Célzásokat hagyd ki ! Hajrá ! Szurkolok neked ! MAjd írd meg mi történt!
2010. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár minden 17 éves fiú olyan lenne,mint te :) Mármint,az hogy visszautasítottad nem volt fair tőled,de ennyi még belefér,én is sokszor bizonytalan vagyok a saját érzéseimmel kapcsolatban.

Nem kell túlagyalnia a dolgokat,csak hívd el valahova és mondj el mindent őszintén!Ne ijedj meg a helyzettől,ne gondold meg magad,ilyesmik.Drukkolok neked :)

16/L

2010. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást:) egyébként 2. örülök hogy ezt mondtad mert én különcnek érzem magam így ebben a korosztályban nézve, mert kb. minden 2. nap azt hallom hogy ez meg az azzal feküdt le stb. én nem akarok kihasználni 1 lányt [arra] én megakarok küzdeni érte hogy lássa hogy ő az igazi hogy a későbbiekben [úgyis] együtt legyünk.Na de ne menjünk ebbe bele:)
2010. szept. 18. 21:59
 5/5 A kérdező kommentje:
sajna úgytűnik hogy idősebbel fog összejönni:S nem értem hogy miért kell mostanság a lányoknak idősebb srác... f...mat.
2010. szept. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!