Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak emésztem magam, nem tudom mit tegyek. Most hogyan tovább? Kifejtettem lent. Köszönöm annak, aki segít!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel valamivel több, mint fél éve kavartunk sokat. Akkor azt mondta, hogy szívesen összejönne velem, de teljesen egyértelmű, hogy elszúrtam... Ezt eljátszottuk még 1-2-szer. Most barátok vagyunk, bár nevezzük inkább csak haverságnak, mert a történtek után nem olyan fesztelen minden. 1-2 hónapja megint kezdtem észrevenni az apróbb jeleket, érdeklődött felőlem, elhívott ide-oda. De nekem akkor alakult egy kapcsolatom, amiből végül nem lett semmi, mert nem tudom Őt kiverni a fejemből. Ezt mondjuk nem tudja. Viszont amikor vele találkozom, rámmosolyog, hozzámszól, bármi, én a mennyekben érzem magam. És nem tudom mit tegyek. Hogyan tehetném jóvá, hogy annyiszor elszúrtam a dolgot? Nem szeretném neki bevallani az érzéseimet, (egyszer már megtettem, mielőtt kavarni kezdtünk) mert félek, hogy a mostani cérnaszálon függő kapcsolatunknak is annyi lenne. Hogy mutathatnám ki neki, hogy kell nekem?

Alapvetően egy mosolygós, vidám ember vagyok, nagyon szeretek ölelgetni meg hasonlók, szóval lehet, hogy az ilyen dolgok nem igazán válnának be, mert lényegében már természetesnek tekinthető.


Hogyan tovább?

Nem bírom ki nélküle!

Előre is köszönöm az ÉRTELMES, HASZNÁLHATÓ válaszokat! :)


17/L


2010. nov. 13. 12:11
 1/6 anonim válasza:
Szerintem most hívd el Te őt vhová. Ő hívott, de nem mentél (ha jól értettem), hát most lépj Te!
2010. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mindig mentem vele, és én is szoktam hívni! :)
2010. nov. 13. 12:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek, kérlek!
2010. nov. 13. 13:09
 4/6 anonim válasza:
Ha nem szereted azt a fiút akivel vagy akkor hagyd ott hogy ne bántsd meg és kezdj vele lógni aki neked tetszik és a többi majd kialakul Nem tudom hogy segítettem e ezzel remélem igen
2010. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova, legyetek 2esben és mondd el neki, hogy mit érzel és sajnálod, hogy elszúrtad denem bírod nélküle.

Remélem sikerülni fog :) szurkolok ;)

2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most ezért utálni fogsz, de szerintem hagyd, hogy minden menjen a maga módján. Ha hív, menj, ha apró jeleket küld, válaszolj rájuk, és amikor biztosnak érzi maga alatt a talajt, akkor lépni fog. Neked kell tudnod, hogy melyek azok a jelek, amiket többnek fog értelmezni, mint szimplán barátinak.
2010. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!