Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, hogy viszonyulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, hogy viszonyulnak a "több, mint barátság" témához? Főleg olyan részletekkel amit lent kifejtettem.

Figyelt kérdés
Van egy lassan 10 éve ismert lány akivel volt osztálytársak vagyunk és nagyon jól kijövünk , tartjuk is a kapcsolatot, gyakran találkozunk és mindketten jól érezzük magunkat és télleg mindenről de mindenről tudunk egymással beszélgetni szégyenlőség nélkül. Még 6.ban nagyon tetszettünk egymásnak meg minden de aztán csak barátok maradtunk. Nagyon örülök ennek a barátságnak , de néha elképzelem milyen is lenne ha több lenne, mint barátság.
2009. aug. 14. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Heló. Ugyanebben a helyzetben voltam, csak mi össze is jöttünk. Nálunk azért nem jó a dolog mert tudunk egymásnak minden dolgáról és vitaközben nem előnyös. (rengeteget vitatkozunk apró cseprő dolgokon, ami má már vérre megy) Nagyon megromlott a kapcsolatunk is, de bízok benne ha szét is megyünk tudunk majd barátok lenni.Alaposan át kel gondolni. Lehet, hogy nem pont erre voltál kiváncsi, de gondoltam írok neked egy lehetséges alternatívát, hogy alaposan gondold át, persze az is lehet, hogy ha felveted a témát ti lesztek az új iskolapélda. Sok szerencsét.
2009. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nagyon sok lány/fiú azt mondja hogy "maradjunk inkább barátok ".. de ha bele gondolsz, akkor ki lehetne jobb társ mint egy olyan ember akit már évek óta ismersz, tudod mik a hibái és nem ér semmi váratlanul, sztem egy barátság nagyon jó alapja lehet egy kapcsolatnak :)
2009. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Hát akkor fontolgatom meg majd még puhatolózok egy két barátnőjénél :D
2009. aug. 14. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
a több mint barátság az már kapcsolatot jelent...te összeszertnél vele jönni gondolom mivel tetszik...bár az ilyen régi barátságoknál én ugy vagyok h hagynám a kapcsolatot mivel lehet h a végen rossz lenne a helyzet és még a barátságotok is tönkre menne.mond meg h mit gondolsz az egészröl és h te mit érzel meg stb..sok szerencsét
2009. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!