Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra bízzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra bízzak benne?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk, még előtte regisztrált egy társkeresőre, mondván kíváncsi volt, hogy milyen, de ő nem ír senkinek. Egyik barátnőm megtalálta és írt neki, ő persze visszaírt, és a barátnőm elküldte nekem a válaszát (ami az volt, hogy ez meg ez az msn címem). Akkor megbocsátottam neki. Most nemrégiben elém került egy msn beszélgetés, és én erre fel megnéztem az előzményeit. Nos olyanok voltak benne, hogy gyere át filmet nézni, megmasszírozlak stb. (Ekkor olyan 7 hónapja voltunk együtt, de az eset kb. egy hónapja történt.) Azzal védekezett, hogy de ez csak msn, és hogy nem gondolta komolyan, csak szórakozott. Oké, megbocsátottam, mert ő annyira szégyelli és megbánta és szeret engem és be fogja bizonyítani. De most ha azt mondja, hogy a haverjaival találkozik, rögtön az jut eszembe, hogy és ha mégsem velük? Ha nemcsak a neten hülyíti a csajokat? Vissza tudja szerezni a bizalmamat? Tudom, én vagyok a hülye, hogy megbocsátottam neki, de nagyon szeretem. És egyébként mindketten 24 évesek vagyunk.
2010. szept. 14. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak van igaza. Az elején, mikor még friss egy szerelem, akkor elvben a két fél se lát se hall, eszébe se jut más. A barátod mégis kifelé nézelődik, már most. Később mi lesz. Keress olyan fiút, aki tényleg szerelmes beléd, és nem tesz ilyet veled.
2010. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem volt még belém szerelmes, mikor ezek történtek, neki ehhez idő kell stb stb. De most már állítólag szerelmes.
2010. szept. 14. 18:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy van ilyen, hogy idő kell a szerelem kialakulásához. Szerintem ne hallgass senkire, csak a saját női megérzéseidre, azok általában nem csalnak. Esetleg meglengethed előtte annak a lehetőségét, hogy te is körülnézel pár társkereső oldalon, puszta kíváncsiságból.. Vajon neki hogy esne?
2010. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!