Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak- e még benne?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 éve vagyok a barátnőmmel együtt,májusban odavoltak,a családdal nyaralni 4napra nem volt sok idő de elég volt ahhoz hogy megcsaljon,(én nem tudtam menni velük sajnos mert dolgoztam),Na szóval,megtetszett neki a gyerek,lesmárolták egymást,kézen fogva mentek sétálni.Elmondott elvileg mindent amiről tudom kellene,és rohadtul megbánta a dolgot,látszott rajta napokig,de én szeretem meg minden,de egyszerűen nem tudok benne bízni,ha a bnőjéhez megy még akkor sem tudom neki elhinni,volt olyan hogy lopakodtam utána hogy tényleg oda megy-e?

Lehet én nem vagyok komplett ember,de mostmár egyre jobban kezdek becsavarodni.Légyszives valami tanácsot adjatok,Értelmes válaszokat szeretnék,köszönöm.20F


2011. júl. 6. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, csak hát én lány vagyok. Nemtudom én azóta egyszerüen nem bírok benne megbízni nagyon fáj még mindig pedig fél évvel ezelött történt, előfordul még mindig h sirok sokat ha eszembe jut, rettegek bárhová megy bármit csinál mindig ellenörizgettem és sokszor haragszom és úgymond 'kitalálok' dolgokat, beleképzelek mindenbe mindent. Nemtudom valaha véget ér e ez egyáltalán, elmúlik e de az biztos h megöli elöbb vagy utóbb a kapcsolatot a féltékenykedés, megőritett teljesen sajnos. Mondhatja bárki h bízz benne ezt ugyis te érzed, szerintem ha valaki egyszer megcsinálja többször is megteheti... Am 18L vagyok 4 éve van barátom...
2011. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

elösször is: jogod van nem megbizni benne.

kérdésem: irtad h lopakodtál utána s lested hogy tényleg odamegy-e ahova mondta,akkor odament ahova mondta?

másodszor: nem sok pasi bocsátaná meg azt h ha a csajja félrelépett,ezért örülhetne neki hogy te más vagy,s hogy te tényleg szereted.

nehéz valakiben megbizni,de a bizalmat gyorsan el is lehet vesziteni valakiben.

Ha tényleg megbánta hogy félrelépett,akkor próbálj meg bizni benne.ne lopakodj utána :)


üdv,17|L :)

2011. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha elmondta és megbánta, akkor igen, mert őszinte volt veled. viszont a következő ilyen esetnél dobd ki szerintem. egyébként ezt nagyon könnyen írom, de valószínűleg én is megőrülnék, ha a barátom megcsalt volna...
2011. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csók lehet hirtelen fellángolás. De a kézen fogva sétálás már nem. Én nem bírnék rá nézni ezek után.
2011. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az lenne a furcsa, ha megbíznál benne. Érthető, hogy nem megy.

Nézd, talán ettől könnyebb lehet ez az egész, hogy az a nyári kaland biztos nem jelentett neki semmit. Lehet hogy Te vagy neki az első, és hiányzik neki az az érzés, hogy ismerkedik, alakulgatnak a dolgok, séták, ilyesmi....

De ha ennyire szereted, biztos tőled is megkapja.

Nagyon fiatal még ez a lány.

Majd alakul minden. Lehet, hogy soha többet az életben nem fogja megtenni, mert egyszer már megtudta, hogy milyen rossz és hogy fáj neked.

19/l

2011. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

18:34:

Igen lopakodtam utána,oda ment tényleg,egy darabig megnyugodtam,De!!,mivan ha úgyvan vele hogy megbocsjátok neki ugyis legközelebb,azzal a vigassza hogy ugyis "engem szeret"ha volt mersze megtenni 1szer,kitudja hogy nem-e lesz belöle 2?vagy több?nemtudom,nem jó gondolkozni ilyen dolgokon.

2011. júl. 6. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni :( 18:34-es vagyok..

egy kis ˝szünetet˝ kellett volna azután tartanotod amiután elmondta.. :( megtettétek?

2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen volt 3 nap szünet,szó nélkül elmentem mikor elmondta,pedig sirva könyörgött hogy maradjak ott,de egyszerüen nem tudtam ott maradni.
2011. júl. 6. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt volt egy barátnőm, akivel nagyon úgy éreztük, hogy egymásra találtunk, de alig másfél hónap után beütött a krach: egy egyetemi bulin - maga sem tudta, miért - smárolt valakivel. Őszinte volt, elmondta a dolgot (megtehette volna, hogy nem mondja el, és akkor sosem tudom meg), de még így is minden alkalommal idegbeteg voltam, amikor elment valahova: lelki szemeim előtt megjelent, ahogy megcsal. Őszintesége ellenére többé nem tudtam megbízni benne, és kevesebb mint fél évet húztunk le egymás mellett.
2011. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen dolgok ezek,és döntse el az ember azt hogy most mit csináljon,ha egyszerüen nem tud megbizni benne,de kib.szott módon szereti,lehet jobb lenne ha nem is gondolkoznék.
2011. júl. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!