Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra bízzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra bízzak benne?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk, még előtte regisztrált egy társkeresőre, mondván kíváncsi volt, hogy milyen, de ő nem ír senkinek. Egyik barátnőm megtalálta és írt neki, ő persze visszaírt, és a barátnőm elküldte nekem a válaszát (ami az volt, hogy ez meg ez az msn címem). Akkor megbocsátottam neki. Most nemrégiben elém került egy msn beszélgetés, és én erre fel megnéztem az előzményeit. Nos olyanok voltak benne, hogy gyere át filmet nézni, megmasszírozlak stb. (Ekkor olyan 7 hónapja voltunk együtt, de az eset kb. egy hónapja történt.) Azzal védekezett, hogy de ez csak msn, és hogy nem gondolta komolyan, csak szórakozott. Oké, megbocsátottam, mert ő annyira szégyelli és megbánta és szeret engem és be fogja bizonyítani. De most ha azt mondja, hogy a haverjaival találkozik, rögtön az jut eszembe, hogy és ha mégsem velük? Ha nemcsak a neten hülyíti a csajokat? Vissza tudja szerezni a bizalmamat? Tudom, én vagyok a hülye, hogy megbocsátottam neki, de nagyon szeretem. És egyébként mindketten 24 évesek vagyunk.
2010. szept. 14. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem két lehetőséged van:

1. Szemed láttára letörli magát a társkeresősről és te elhiszed neki, hogy többet nem fordul elő

2. Fiatal vagy, otthagyod, találsz te jobbat nála! Ha igazán téged szeret, akkor úgyis keresni fog még!

2010. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A társkeresőről az ominózus eset után letörölte magát (nem én kértem). De most töröltessem az msn címét is? :(
2010. szept. 14. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
kár hogy rápazaroltál 1 évet az életedből...ha az elején otthagyod,most lehetnél akár felhőtlenül boldog egy másik fickóval.
2010. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
18.11-nél a pont. Szó szerint, mert én fel is pontoztam.
2010. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek ebből az életben nem lehet normális kapcsolat?
2010. szept. 14. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon :(
2010. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj..dehogynem lehet! Csak lekell vele ülni komolyan beszélni elkell mondanod hogyha tenyleg szeret ne poenkodjon ilyenekkel stbstb és hogymilesz a következménye. Lehet belőle normális kapcoslat azért nem kell ezt annyira lehuzni szerintem. Ha szeretitek egymást megtudjátok beszélni és oldani. ha pozitivan állsz hozzá és próbálod pozitiv irányba terelni szerintem menni fog.
2010. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de ha 1 év nem volt elég hogy tisztelje a lányt annyira hogy nem hazudozik meg nem csajozik msnen,akkor meddig várjon még a lány?talán még 1 év próba hátha lesz valami???
2010. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha már a kapcsolat elején ezt csinálja (1 év még eléggé az elejének számít), akkor mit fog csinálni hosszabb idő után, ha már nincs meg az újdonság varázsa és úgymond megszokottá válik az együttlétetek?

Én ezen azért elgondolkoznék.

2010. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt teszem, folyamatosan gondolkozom. Ő nem egy túlzottan lelkizős típus. És ha pont azzal kergetem úgymond más karjába, ha folyton felhozom ezt, és elmondom neki, hogy nem hiszem el, hogy mikor mit csinál? Nem tudom, mi lenne a megoldás...
2010. szept. 14. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!