Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik veszekedésnél abszolut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik veszekedésnél abszolut nem fogják már magukat vissza, azok valójában már nem is szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Elővetelben megjegyzem értelmiségiek!


Az ex is kezdte ilyenekkel, hogy már olyanokat a fejemhez mert vágni veszekedésnél, hogy k.ssoljál.

Ő ex azota is mélységesen bánt.


A mostani barátom is ugy elengedi már magát, hogy pl féltékenységi dühében követ a kocsival ordit hogy szálljak be, mivel idegbeteg nem merek, és jön mellettem az uton is kiabál rám éktelen dühében hogy k.rva!!!!

Ez mellett fenyeget hogy megver, és lökdös.


Akikben veszekedésnél, mikor ki vannak borulva, és dühöngő őrülten q.rváznak fenyegetnek, az írhato annak a számlájára csupán, hogy kikészültek az idegei, vagy ez azt jelentené hogy nem is szeret?



2022. márc. 22. 08:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Akár szándékosan bánt, akár nem...fenyeget, megver, félelemben tart. Rá fogsz menni testileg, idegileg. Ha félholtra ver, sokra mész vele, hogy nem volt szándékos.
2022. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Még óvodában is a fizikai kontextus a beszéd helyettesítése.


Igen, aztán felnőnek.

Elég nagy baj ha valaki itt van leragadva.

2022. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Köszi a privit is.

Szerintem sem érdekli a kapcsolat.


Egyedül az agresszív ismerősöm nem értem csak(aki teljesen ugyanolyan bántalmazó), hogy ő miért mentegeti azzal, hogy ez csak indulatkezelési nehézség, ne nézzek bele többet.

2022. márc. 22. 14:58
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki egyszerűbb ezt mondani otthon a barátnőjének mint azt, hogy fel, hogy a csaj egyszer elhagyja, ezért ha félelmet kelt benne, nem meri majd elhagyni, ha jobb lehetőség jön, akkor is. Amúgy te is pontosan ugyanebben a helyzetben vagy.
2022. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy egy idő után így kiabált valaki, és aztán sírva sajnálkozott kb, én meg megértő akartam lenni stb.

Egyrészt szerintem nem mindenki ilyen, el se kezdi. De van olyan, akiben meg van a hajlam- ilyen kommunikációt tanult, és miután lárja, hogy nincs következménye, idők időre egyre jobban elengedi magát.

De volt egy kapcsolatom, A hol az első nagyobb vitánál b@zd+ezett, és ilyen rohadt határozott hangon megmondtam neki, hogy ezt felejtse el, hogy így beszél velem. Még egyszer merjen ilyet mondani, és ott van vége.

Soha többé nem beszélt így. Én meg tanultam valamit a határozottság csodájáról.

2022. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy klasszikus bántalmazó kapcsolat, te pedig tipikus áldozat vagy.

Téged ez éltet, hogy a pasi őrjöngve szeressen, tomboljon, ha féltékeny, te meg mindent meg is teszel, hogy kiprovokáld belőle ezt a nagyjelenetet. Te csak ekkor és ebből érzed, hogy a pasid szeret.

Aztán bután nézel ki a fejedből, hogy jé, egy agresszív barom, aki előbb szavakkal bánt, aztán tettekkel. De ha jön a térden állva könyörgés, a szerenád, meg elhalmoz ajándékokkal, akkor biztos szeret.


Most is mi a legfontosabb? De szeereeet? Szívbőligazán? De ugyeeee?

Szeret, b+. Amit úgy mutat ki, hogy bánt. Maradjatok együtt sokáig! Csak gyerek ne legyen! Rohadt fölösleges szakítani, a következő pasid is ugyanilyen lesz.

2022. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Kiprovokálom?


Álmomból is ébreszt szinte jelenetekkel.(felkele reggel ennyit tettem és kezdi a mantráit. Azért kulon hálás vagyok hogy képes caendben megvárni míg magamtol felébredek, mert ő alig alszik, képes hajnal 4 től fent lenni és kattog az agya) Mégis mit teszek én amikor alszom?


Ez a maradjunk együtt, ez nem működik.

2022. márc. 22. 17:47
 28/29 A kérdező kommentje:
*felkelek
2022. márc. 22. 17:47
 29/29 A kérdező kommentje:

Privre

Arra jutottam hogy nekik igy néz ki egy párkapcsolat.

Ha nem az egyikkel akkor a másikkal ilyenek.

Máshogy nem képesek párkapcsolatban létezni csak így.

2022. nov. 26. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!