Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik veszekedésnél abszolut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik veszekedésnél abszolut nem fogják már magukat vissza, azok valójában már nem is szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Elővetelben megjegyzem értelmiségiek!


Az ex is kezdte ilyenekkel, hogy már olyanokat a fejemhez mert vágni veszekedésnél, hogy k.ssoljál.

Ő ex azota is mélységesen bánt.


A mostani barátom is ugy elengedi már magát, hogy pl féltékenységi dühében követ a kocsival ordit hogy szálljak be, mivel idegbeteg nem merek, és jön mellettem az uton is kiabál rám éktelen dühében hogy k.rva!!!!

Ez mellett fenyeget hogy megver, és lökdös.


Akikben veszekedésnél, mikor ki vannak borulva, és dühöngő őrülten q.rváznak fenyegetnek, az írhato annak a számlájára csupán, hogy kikészültek az idegei, vagy ez azt jelentené hogy nem is szeret?



2022. márc. 22. 08:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na erre már nincs valasz meg pszichologushoz küldés?
2022. márc. 22. 10:49
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

De van, csak azért dolgozni is kell egy kicsit. :-)


Amit a 9-esben leírtál, annak alapján gyakorlatilag szükségszerű, hogy ilyen uralkodó, féltékenykedő emberrel jöjjél össze újra és újra.

Szóval, ha ebből a körből ki akarsz törni, akkor érdemes lenne az okokat feltárni.

2022. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem tudok olyanokkal foglalkozni akik esetleg félvállrol vesznek. Mindegy mikor randizunk, vagy randizunk e stb.

Alapbizalmam nincs olyanok felé akik semmit meg nem tesznek értem es marhára nem vagyok nekik fontos.


Azokkal foglalkozom akiknek valoban számítok.


Ezen nem fog tudni pszichologus se segiteni.

Bennem nem fog bizalmat kiváltani olyan, aki még csak nem is töri magát értem.

2022. márc. 22. 11:24
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha neked belefér, hogy meg vagy félemlítve, akkor maradj a kapcsolatban. Ha nem tetszik, amit művel veled, akkor pedig lépj le. Nekem őszintén szólva egyáltalán nem fér bele egy kapcsolatba az ilyen, páros lábbal rúgnám ki, mert ez a legalja. Ha indulatkezelési problémái vannak, akkor pedig menjen szakemberhez, de ne téged fenyegessen.
2022. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nekem csak akkor férne bele, ha max valoban betegségrol van szo. Es nem arrol, hogy nem szeret, lenéz és valojaban utál, es arra vár mikor lépek már le.


Azaz nem mindegy hogy beteg, de szeret, vagy provokál és valójában nem tudja, hogy rúgjon ki.

2022. márc. 22. 11:52
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy düroham alkalmával véletlenül félholtra ver ne felejtsd el mondani neki milyen jó ,hogy szeret.
2022. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

De ez is akkor lenne csak opcio ha nem szeret, hanem valójában szakitani akarna csak gyenge kimondani es inkább tombol üt ver.


Még óvodában is a fizikai kontextus a beszéd helyettesítése.

2022. márc. 22. 13:05
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy 4 éves gyerektől még "elnézhető", mert nem tudja magát még kifejezni, illetve nincs is akkora testi ereje. Azt már hadd ne említsem, hogy azért is leszidás jár, mert nem lehet egyik oviban sem verekedni.

De a felnőtt párod komolyan egy óvodáshoz hasonlítod?

2022. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Szerinted az agya melyik szinten van annak a felnottnek aki bántalmazo?


De mivel felnőtt, igy elképzelheti az is hogy szándékosan az. Míg egy gyerek nem szándékosan az(tanult minta, kifejezési nehezségek stb)

2022. márc. 22. 13:13
 20/29 A kérdező kommentje:

A szándékos bántalmazás nem tolerálhato.


Es erre vonatkozik a kérdés.

2022. márc. 22. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!