Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a hűtlen fél valójában, aki túlságosan féltékeny a másikra?

Figyelt kérdés

Talán hallottatok már róla, ha nem, elmondom. Arról van szó, hogy állítólag aki irreális módon féltékeny a párjára és számon kéri, ellenőrizgeti, az valójában a megcsaló fél. Én nem hittem, de beigazolódott, hogy igaz.

Egyik ismerősömet is a párja állandóan szekálta a féltékenységével, mindenkire féltékeny volt, és mégis róla derült ki hogy megcsalta az ismerősömet. :-O


Ez miért van? Mi az oka?



2018. febr. 15. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

En peldaul nem csaltam meg az elettarsam soha. ellenorizgetem meg feltekenykedek,mert hazugsagokon kaptam mas temaban tobbszor. Emiatt nem tudok megbizni benne. Sajnos egyre jobban olyan dolgok derulnek ki,h lehet ,h csalt.

N

2018. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam.

Nyilván nem mindenki hűtlen, aki féltékeny a párjára.

Én azokra értettem, akik minden ok nélkük, teljesen alaptalanul féltékenyek a párjukra és ellenőrízgetik, majd róluk derül ki ők a megcsaló fél.

Az ismerősöm soha nem csalta meg a párját, mégis a párja állandóan számon kérte, veszekedett vele, és róla derült ki ő csalta meg az ismerősömet.

2018. febr. 15. 01:47
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom terelni akarjak a dolgot. Ha feltekenykednek, akkor talan azt a benyomast keltik a masikban, hogy marpedig ok ezt melyen elitelik, a megcsalas borzaszto stb es akkor kevesbe feltekenykedik a masik fel. De egyebkent fogalmam sincs, valoszinuleg nem tudatos viselkedes.
2018. febr. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magából indul ki.

Sokszor van olyan, hogy valakit hónapokig csalnak, mégse veszi észre. Egyszerűen azért, mert megbízik a másikban, fel se merül benne, hogy meg tudná csalni.

Ugyanez fordítva: nem hiszi el, hogy a másik kibírja, hogy hűséges, mert ő sem képes rá. Azért kutat a telefonban, mert ő is törölgeti az üzeneteket, azért mászkál be a munkahelyére, mert ő is ott tud legkönnyebben ismerkedni...

Egyúttal önigazolást keres arra, hogy a párja se jobb nála, megérdemli, hogy megcsalja.

2018. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm ez azért van, mert a féltékeny ember nem tekinti egyenrangúnak a másikat. Birtokolni szeretné, ezért próbálja szem előtt tartani, nehogy ő a másé is legyen, ugyanakkor úgy érzi, joga van hűtlennek lenni, mert neki ez "jár".
2018. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védekezés a támadás ugyebár, másrészt valószínűleg magukból indulnak ki.
2018. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki mellékutakon akar járni és van egy kis esze, az a viselkedését semmiben sem változtatja meg, mert pont, hogy úgy nem lesz semmi gyanús, mert nem ad okot rá.
2018. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!