Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha vki egy-egy veszekedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki egy-egy veszekedésnél azt mantrázza, hogy "legyen vége? legyen vége ezt akarod?" Az valojában szakítani akar, csak a felelősséget a masikra tenni hogy ő mondja ki?

Figyelt kérdés

Veszekedèsnél állandóan kiélezi szakításra a témát.

De ha már kb megnyugodtunk is, pp másnap is, csak arrol èrdeklődik akkor hagyjuk e, vagy Én mit akarok.


Ezen ugrál.

Ha meg rámondom, akkor hibáztat hogy na én akartam szakitani, meg stb.


A háttere ennek az hogy csak gyenge kimondani ő?



2022. jan. 23. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem, ennek az a háttere, hogy pontosan tudja, hogy sose fogsz te szakítani. Ez ilyen úgyse mered, mit pattogsz. Csak zsarol vele.

Amúgy te miért nem dobod ki? Ó hát csak nem igaza van, hogy úgyse mered? 🤣

Tökéletes nyertes pozicióban van.

2022. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel akár sakkban tartani.
2022. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha két embernek nem jó együtt, akkor előbb vagy utóbb úgyis vége lesz. Nem értem milyen "felelősséget teszek" a másikra vagy magamra ha én mondom ki hogy vége?

Valaki bele fog halni???

Miért várja mind a két fél, hogy a másik mondja ki hogy vége?

Ki fog törni a III. világháború?

Akinek nem jó, az szakít és kész. Inkább tönkreteszi valaki az életét, mert nem meri kimondani hogy vége, és azt várja évekig, hogy majd a másik tegye meg? Persze ha valaki társfüggő és nem mer egyedül lenni, azt a másik ki tudja használni, de ez megint egy másik téma.

Ez az egész egy játszmázás, mindkét fél részéről, aminek nincs sok értelme. Ahelyett hogy felelősségteljesen közösen meghoznának egy döntést. Ha meg nem akarnak szakítani, akkor meg viselkedjenek is úgy, hogy ne legyen vita.

2022. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

". Ha meg nem akarnak szakítani, akkor meg viselkedjenek is úgy, hogy ne legyen vita."


Akkor ő valojában szakitani akar ha nem megoldásorientált a vitákban, hanem ehelyett neki áll ezzel játszmázni?


"ki? Ó hát csak nem igaza van, hogy úgyse mered? 🤣"


Idézem magam mert nem megy az értő olvasás.

"Ha meg rámondom, akkor hibáztat hogy na én akartam szakitani, meg stb."

2022. jan. 23. 11:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért ez sokaknál igaz.


Ő akar a megértő lenni a jó...

2022. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

Te miért nem szakítasz?

Mert be vagy sz@rva, hogy egyedül maradsz! Maradjunk ennyiben.

Nem kell itt "egymásnak dobálni a labdát", meg a másikra mutogatni!

Nagyon egyszerűen el lehetne ezt intézni azzal ha te szakítanál, de te is a másikra vársz, így te is részt veszel a játszmázásban!

És mi van akkor ha téged hibáztat a szakítás miatt?

Valaki meg fog halni? A szakítás ezzel jár, hogy hibáztatják egymást a felek, de az élet megy tovább....

2022. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az illető már nem igazán akarja a kapcsolat, és mivel neki mindegy, és tudja, hogy a másik félnek nem, így kvázi zsarolja ezzel a kérdéssel.
2022. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#4: Tehát az exed, már rég kitetted. Ebben az esetben lépj tovább, ne a múlton rágódj.
2022. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A kerdes arrol szolt, hogy ő miért ŕlrz ki mindent szakításra.

Es nem arrol, hogyan játszmázzak,m hogy akkor en is szakitok/nem szakitok/visszazsarolom direkt meg etc.

Talán az 5.és 7. komment minosul csak válasznak a kérdésre.

2022. jan. 23. 12:15
 10/15 A kérdező kommentje:
*miért élez
2022. jan. 23. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!