Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha vki egy-egy veszekedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki egy-egy veszekedésnél azt mantrázza, hogy "legyen vége? legyen vége ezt akarod?" Az valojában szakítani akar, csak a felelősséget a masikra tenni hogy ő mondja ki?

Figyelt kérdés

Veszekedèsnél állandóan kiélezi szakításra a témát.

De ha már kb megnyugodtunk is, pp másnap is, csak arrol èrdeklődik akkor hagyjuk e, vagy Én mit akarok.


Ezen ugrál.

Ha meg rámondom, akkor hibáztat hogy na én akartam szakitani, meg stb.


A háttere ennek az hogy csak gyenge kimondani ő?



2022. jan. 23. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Talan elege van a vitakbol es meg valszeg nagyreszben piti dolgokon megy.


En legalabis ilyenkor szoktam ilyeneket kerdezni. Mikor azt erzem h igazabol nem valos a problema csak veszekedni akar a masik. Faraszto unalmas piti dolgokon kiakadni.

2022. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#9:

A többi is válasz, maximum neked nem tetszik.

2022. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A többi nem válasz hanem játszmázás a játszmára.


Amugy most titkolja hogy hol van. Szóval lehet megcsal(t)

2022. jan. 23. 13:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ő úgy van vele, hogy most tényleg vége, és már nincs közöd hozzá, hogy hol és kivel van.
2022. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Idézem magam mert nem megy az értő olvasás.


"Ha meg rámondom, akkor hibáztat hogy na én akartam szakitani, meg stb."


Te nem mondtál rá semmit, csak lamentálsz, hogy "jó, akkor szakítsunk!"... 5 perc múlva meg "inkább mégse..." Ez nem szakítás.

Ha te komolyan szakítottál volna, akkor nem lenne már lehetôsége mondogatni, hogy ki akarta meg ki nem, hiszen nem találkozgatnál vele. Illetve ha szakítottál volna, akkor nem tudna megcsalni se, hiszen már nem vagytok együtt.

2022. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!