Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik veszekedésnél abszolut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik veszekedésnél abszolut nem fogják már magukat vissza, azok valójában már nem is szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Elővetelben megjegyzem értelmiségiek!


Az ex is kezdte ilyenekkel, hogy már olyanokat a fejemhez mert vágni veszekedésnél, hogy k.ssoljál.

Ő ex azota is mélységesen bánt.


A mostani barátom is ugy elengedi már magát, hogy pl féltékenységi dühében követ a kocsival ordit hogy szálljak be, mivel idegbeteg nem merek, és jön mellettem az uton is kiabál rám éktelen dühében hogy k.rva!!!!

Ez mellett fenyeget hogy megver, és lökdös.


Akikben veszekedésnél, mikor ki vannak borulva, és dühöngő őrülten q.rváznak fenyegetnek, az írhato annak a számlájára csupán, hogy kikészültek az idegei, vagy ez azt jelentené hogy nem is szeret?



2022. márc. 22. 08:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Hogy engedhetik meg ezt a hangnemet és fenyegetőzést maguknak, amikor balhé van? Miből jön ez??
2022. márc. 22. 08:19
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem szeret. Ha szeretne szerinted így viselkednének??????
2022. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret és én menekülnék a helyedben, mielőtt valami bajod esik. Már bocsánat, de sohasem normális, ha a párunkon (akit szeretünk) vezetjük le a feszültséget, főleg ilyen mértékekben.
2022. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 harebell ***** válasza:
100%
Engem az se érdekelne, ha szeret, nekem ez a kiabálós mocskolódós veszekedés egyszerűen nem fér bele. Az erőszakkal fenyegetés végképp nem, nálam ez instant szakítóok.
2022. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van!?

K.rváz, veréssel fenyeget, kocsival követ eszha jól értem, még nem vagtad ki ezt az állatot? 🤯

Nem, ez sehol nem normalis, hótmindegy, hogy szeret-e, ez mindennek az alja. Kár tippelgetni is, hogy mi válthatja ki nála.

2022. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
*és ha
2022. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ilyenek után esdeklés bocsánatkérések mennek.


Csak én nem is mernék ilyen lenni a másikkal szemben.

Van ismerősöm aki hasonlóan agresszív, tőle érdeklődtem hogy olyankor mit érez mikor nincs magánál, szereti e a párját atb.


Azt mondta hogy a nők képesek kihozni az állatot a férfiakból, nem olyan egyszerű visszafogni az indulatokat. Ez erről szól csak.


Azaz ő mintha védené, mintha csak arrol lenne szó hogy indulatkezelési gondjaik vannak, és nem több ennél.

2022. márc. 22. 09:22
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Ez ennél összetettebb.

Ők ilyen személyiségek. Uralkodó, féltékenykedő személyiségek. Ők csak így tudnak kapcsolódni a párjukhoz.

Viszont adódik a kérdés: miért ilyeneket vonzol be? Tudat alatt keresed a féltékenykedő, zsarnok típusú férfiakat.

Szüleid kapcsolata is ilyen volt?

Jó lenne pszichológus segítségével felszínre hozni az okokat, amik miatt ilyen férfiakat vonzol be, ill. szeretsz beléjük.

2022. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Csak azokkal jövök össze akik udvarolnak meg stb


Olyanokkal nem, akik mégcsak nem is kezdeményeznek.


Ennyi csak.

Ha vki meg tud fogni, mert látom hogy szerelmes, és ragaszkodó és kitartó, és én én én vagyok aki nagyon kell neki, azok felé kezdek csak tudni megbízni es elhinni azt hogy nem kihasználásra megy hanem valóban szeret.

2022. márc. 22. 09:41
 10/29 A kérdező kommentje:
Szóval ugy választok párt magamnak hogy akinek a legjobban kellek.
2022. márc. 22. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!