Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig engedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig engedjek neki? Nagyon szeretem, de néha már kiborít, és elgondolkodok azon, h miért is van velem valójában.

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt jöttünk össze, nem sok ideje... de már kb. 2 héttel ezelőtt kezdődött a probléma. Hosszú történet...

Most éppen a haverjaival van el "bulizni", a haverja lakásán vannak. Megbeszéltük, hogy ha jövök hazafelé, felhívom, azután skypeolunk. Ez mind meg is történt, csak hogy mielőtt letette volna a telefont, úgy köszön el h 'na cső'. Ezt természetesen a haverjai előtt játszotta el... Kicsit begurultam, s számon kértem, mivel eddig soha nem beszélt így hozzám. Szerintetek túlreagálom? Miért akarja mutatni a lazát a haverjai előtt?



2012. szept. 1. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Az összeveszésünk oka, amiért nagyon leszúrtam egy pár nappal ezelőtt, hogy nagyon hanyagolt, amikor távol voltam tőle. Felhívni felhívott, írni írt... de pl. most is leszerette volna mondani egy hétvégi találkozónkat (miután nálam alszik), mert hogy ő elmegy egy utolsó strandolásra a haverjával. Engem persze nem hívott el, csak miután én kérdeztem rá hogy ugyan hova akar menni. Nagyon keveset találkozunk suli mellett, és ezt a hétvégi napot is már egy jó pár napja lebeszéltük, hogy megyünk valamerre.

Aztán a mai estét is csak úgy lazán közölte, h elmegy programozni (teljesen más programot mondott, majd ma reggel kijelentette hogy a haverja csak hülyült, és h ők mennek inni 3-asban.)

Kicsit furi nekem ez a viselkedése, bár látom, nagyon szeret engem, de vannak kételyeim.

Mivel nagyon komolyan kiosztottam egy 2 nappal ezelőtt, így nem merem újra felhozni ezeket a témákat, amik zavarnak...


Mit csináljak? Nem szeretném elveszíteni

2012. szept. 1. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény srác, te aztán egy macerás csaj vagy! Szerencsétlen, hadd bulizzon már! Ha azért hisztizel, hogyan köszönt el, a helyében tutira megmondtam volna, hogy akkor le lehet lépni. Elég türelmes srác lehet. És ha így viselkedsz és számon kéred minden egyes lépését és ő még mindig veled van, akkor nyugodj meg, biztosan szeret.

Ha felhívott és írt, akkor hogy érted, hogy hanyagolt? -.- Marhaság. Hagyd már levegőhöz jutni, az Istenért!


Komolyan macerás vagy... ez mind hülyeség!


Azt talán említhetnéd neki, hogy ha megbeszéltek valamit, ahhoz tarthatná magát. De ne támadd le megint! Normálisan is meg lehet ám beszélni, ha valami gondod van, nem kell egyből kiosztani a másikat!

2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen... tudom valamiben teljesen igazad van!:) Mert amúgy a kapcsolatunk elején teljesen türelmes voltam, csak mára besokalltam. Ez volt az első veszekedésünk.

Az anyukája is balhézott miattunk, pedig semmi rosszat nem csináltunk és kicsit sértő volt, amiket mondott. Aztán a testvérétől nem tudunk sose együtt lenni rendesen, és ezért is mi vagyunk leszúrva. Aztán a barátom is csinált hülyeségeket, kis apróságok.. de nem foglalkoztam vele.


A cső miatt meg tényleg rendesen begurultam, mert a haverjai előtt nem kéne így beszélnie velem, mikor velük szokott.


Ezeket leszámítva nincsen semmi probléma, sokat utazunk egymásért, ami jó. Mikor találkozunk, próbálom a maxot kihozni az együttlétünkből, ahogy ő is. :) Köszi a választ!

2012. szept. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!