Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez valójában?

Figyelt kérdés

A fiú, akiről szó van, 29 éves. ( Én 21). 8 éve vagyunk barátok, de csak most kerültünk közelebb egymáshoz.

Azt mondja nem járhatnánk, mert én még tanulok, ő dolgozik, és mert messze lakunk egymástól.

De mondta hogy tetszem neki, és a sex is szóba került.

Viszont annak, hogy csak sexre kellenék neki, ellentmond, hogy elvitt többször már olyan baráti összejövetelekre, ahol ottvolt minden munkatársa. Be is mutatott nekik engem. És mesélte hogy mondta nekik, tetszem neki.

+ Mikor együtt vagyunk, úgy érzem , komolyabb a kapcsolatunk, mintsemhogy csak sexre kellenék.

Főként arra lennék kíváncsi, mit érezhet irántam, és hogy mit tudnék tenni, hogy komoly kapcsolat legyen belőle?

Jövő hétre hivatalos vagyok hozzá a lakására is :)

Szerintetek ha lefeküdnénk, végképp elszúrnám? És csak sex lenne belőle? Vagy lehetséges hogy utána akarna kapcsolatot is?

Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat.

Remélem többé-kevésbé érthető voltam :)


2012. júl. 7. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi komoly kapcsolatot akar, akkor tesz érte. 30 évesen már pontosan tudja, hogyan szerezhetne meg téged, ha eddig nem lépett, akkor az azt jelenti, felejtős vagy. Bocs, de ez a véleményem.
2012. júl. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha dugni akart volna,akkor azzal indít,vagy legalábbis oda akart volna kilyukadni.

a céges buli után pl kiváló alkalom lett volna.

nem sokan hagyták volna ki.

hogy miért nem csinált semmit,miközben meg ide-oda viszeget?

ezt én sem értem.

mikor átmész feküdj le vele,akkor talán kiderül.

bár ha ennyire tejbetök,akkor nem lesz dugás,csak kajáltok,néztek vmi filmet és hazavisz.

ha ez lesz,akkor csúnya vagy neki és csak unatkozik,vagy tetszel neki,de kicsi a farka,egyéb beteges gátlása van,vagy homár és hogy titkolja a kollégák előtt bevillantott téged.

2012. júl. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen a sexet mindig felhozza, legalábbis amikor msn ezünk.

Akkor Casanovának állítja be magát... hogy neki hetente más nője van.

Amikor pedig találkozunk, mintha nem is ő lenne. ..jellemző. Akkor olyan félénk, alig mer megsimogatni is.

Biztos hogy gátlásos. Azt mondja hogy én ő szerinte 10 es vagyok ( és szerintem sem vagyok túlságosan csúnya) :D

És amilyen nőkkel eddig volt, legnagyobb jóindulattal is maximum 6 osnak mondhatók.

Jah és nálam 15 cm el alacsonyabb a fiú :S De engem nem zavar!!

2012. júl. 7. 22:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. :)

:D Poont ezekre gondoltam egyébként.

8 éve gondolom róla hogy homi. Mert eddig nem volt köztünk semmi. És komoly kapcsolata sem volt. ..29 évesen.. csak 1-2 akikkel dicsekedett ( a már említett nemtúl szép lányok)

Most hogy velem is kezdett, így azt gondoltam, mégsem homár. De egyre inkább kezd visszatértni az az érzésem, hogy valami nem kóser vele

2012. júl. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!