Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam mit érez valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam mit érez valójában?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal aki idősebb nálam.Nagyon helyes,de érdekesen viselkedik.Mikor találkozunk akkor nagyon jól elvagyunk,de nem igazán keres..Ha keresem válaszol rá,és akkor ő is érdeklődik.Elég sokat iszik,nem az a tipikus jófiú,voltak rossz húzásai.A lényeg hogy azt mondja komolyan gondolja én meg nem tudom hogy csak mondja,vagy tényleg igazat mond.
2011. jún. 13. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
látom nagyon érdekelnek a válaszok :) azóta se néztél ide... xD
2011. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!