Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez valójában? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez valójában? Csak szánalom lenne? (Főleg lányok, és olyan fiúk válaszát várom, akiknek volt/van barátnőjük. )

Figyelt kérdés
A szituáció az, hogy van egy lány, akivel durván 1 éve ismerjük egymást, és először csak úgy voltam vele is, mint a többi lány ismerősömmel, hogy jó-jó, csak egy barát, de nem nagyon ismerem még, stb. Szóval először nem volt valami túl nagy dolog, ami hozzá kötött volna. Utána szimpatikus lett, ahogy kicsit jobban megismertem: értelmesen tudtam vele beszélgetni, volt közös témánk, és néha együtt jöttünk haza (gimnáziumba járunk mindketten, osztálytársam). Év elején volt neki egy barátja, de csak mosolyogtak egymásra, nem is beszélgettek. Ez a jóember, akivel "járt", állandóan azzal dicsekedett, hogy mennyi csaja van egyszerre, meg ilyenek, és mivel ezzel a lánnyal nem tudott mit kezdeni, szakított vele. Szerintem egyébként, ahogy mások szerint is, a barátnőm (baráti szinten barátnő) részéről csak ilyen "gyerekkori szerelem" volt, hasonló az ovisokéhoz. Van barátnője, aki azzal nyugtat, hogy még nem érett meg a szerelemre. Ez alatt, amíg Ők szakítottak, a szimpátia továbblépett egy következő szintre. Akkori szemmel a külseje átlagos volt. Ahogy egyre jobban megkedveltem, a szememben egyre szebb lett. Nem vettem észre, hogy bennem ez a barátság nem abba az irányba halad, amerre kellene egy barátságnak. Nem ismertem fel az érzést, mivel még nem éreztem. Nagyon jó barátok lettünk, és amikor nem volt velem, egyre jobban hiányzott. Amikor rájöttem, hogy én ÚGY szeretem, megpróbáltam elfelejteni az érzést -sikertelenül. Múlt hónapban mondtam el neki, hogy nem biztos, hogy Ő jól látja a helyzetet, mert én nem azt érzem iránta, amit Ő irántam. Egy hónapig ingadozott, hogy mi lesz, mert azt mondta: "Maradjunk inkább még csak barátok". Azt hittem, hogy megutált, de mostanában nagyon kedves volt velem, és mintha meg se történt volna ez az egész. De már jó ideje, ha üzenetet írok neki, vagy megszólítom Facebookon (pl.: múltkor téli szünetben, mikor máshogy nem tudok beszélni vele), egyszerűen nem ír vissza, vagy két perc után "mennie kell". Vannak még más jelek is, csak azokat itt hosszú lenne felsorolni. Ha valaki tényleg segíteni szeretne, és érdekli az ügy, akkor annak leírom részletesebben. Én már nem tudom eldönteni, hogy csak azért van-e velem, mert jószívű, és sajnálná elmondani, hogy mondjuk utál vagy hasonló, vagy tényleg szeret mint barát. Legyetek szívesek segíteni, mert én itt már nem tudok dönteni!
2011. febr. 8. 16:30
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
Leírásod alapján nem utál, ő csak haverként, barátként tekint rád, nem férfiként. És mivel egyértelmű számára, hogy te már többet érzel - mivel elmondtad, ezért elkezdett kerülni, mert az érzéseidet nem tudja viszonozni. Valószínűleg ezért lép le 2 perc után. Meg nem utált, csak az érzéseiddel nem tud mit kezdeni. És mivel a barát szerepből kiléptél, ezért a továbbiakban már nem feltétlenül oszt meg veled olyan dolgokat mint korábban, vagy mint az ember a barátaival szokott általában.
2011. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fuhh, tényleg ezer féle dolog lehet, dobj privit, és meglátom mit tudok lépni, a részletesebb helyzetleírásodra :)

lehet nem most, de estére biztos, üdv :)

2011. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majd küldök hamarosan, csak most nem érek rá. Valószínű fél-egy óra múlva küldöm.
2011. febr. 8. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
okés, én nem leszek itthon, de este válaszolok :)
2011. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért azt megkérdezhetem, hogy Te melyik válaszolói kategória vagy? Mármint fiú vagy lány? Mert szerintem utóbbi jobban átlátja az Ő érzéseit, előbbi inkább az enyémet.
2011. febr. 8. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
nevemből sztem kiderül, amúgy lány
2011. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, bocs, sejtettem, csak biztosra akartam menni.
2011. febr. 8. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még bizonytalan, kell egy kis idő, hogy eldöntse, hogyan viszonyuljon hozzád, és zavarban van.
2011. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!