Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a helyzet, hogy még soha nem volt komoly kapcsolatom. Nem vagyok bulizós típus szóval nem járok ilyen helyekre. Lány ismerőseim nincsenek. Nagyon magányosak a napjaim. A suliból is már félek hazajönni, mert tudom, hogy mi vár rám otthon. Ha lenne egy barátnőm mellette biztos nem unatkoznék. Szeretném és nem csalnám meg. De sajna nincs. Nemrég ezt olvastam itt a gyakorikérdéseken: Megütött a pasim mit csináljak?


És jött rá egy ilyen válasz:

"Így van ez. A normális pasiknak akik szeretnék is a barátnőjüket nincs senkijük de az ilyen bunkó pasiknak meg van. Egy cseppet sem sajnállak kérdező, mert te választottad. Ti akartok lányok nagyszájú, macsó pasikat de majd szépen rájöttök, hogy miért is nem jó az."


És aki ezt írta az totál olyan volt mintha "rólam" beszélt volna.

Régebben nem éreztem azt, hogy jajj nekem kell valami csaj. De mostmár egyre rosszabb. :(


2010. szept. 13. 19:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Erről csak annyit tudok mondani, hogy tavaly nyáron jól elvoltam haverokkal. Minden pénteken kinntvolunk Lurdynál tuning talin aztán irány az illegális gyorsulás. Sokan voltunk sok autóval, mindenki ismert mindenkit. Aztán idén tavasszal mindenki eltűnt. :S Nincs semmi ismerősöm így aztán sokat tudok mászkálni. Meg amúgysem szeretek már este az utcán lógni, főleg nem a városban.
2010. szept. 25. 20:25
 22/23 anonim ***** válasza:
Oké, így már értem. De akkor az osztálytársaiddal csak jóba vagy nem? Vagy a suliból valakivel. Szerintem próbálkozz az internetes társkeresőkkel. Biztosan találni hozzád hasonló lányt valamelyik oldalon. Megsúgom egy nagyon régi kolégám is így találta meg élete párját és azóta van 3 gyerekük. Jó mondjuk neki lehet, hogy szerencséje volt. :)
2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Osztálytársakkal is csak a suliban találkozom. A suliban nincsenek annyira nagy haverjaim. Inkább már várom, hogy végezzek aztán lelépjek onnan nem érdekel senki ebből a suliból. Társkeresőn meg fenntvagyok, de hiába írok csajoknak valamelyik vissza sem ír..:S Meg alig van fennt normális csaj az oldalakon, mindegyik a tükör elött pózol meg fényképezi magát. Jó lehet annak a volt kolegának már 3szoros apuka!! :(
2010. okt. 4. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!