Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a helyzet, hogy még soha nem volt komoly kapcsolatom. Nem vagyok bulizós típus szóval nem járok ilyen helyekre. Lány ismerőseim nincsenek. Nagyon magányosak a napjaim. A suliból is már félek hazajönni, mert tudom, hogy mi vár rám otthon. Ha lenne egy barátnőm mellette biztos nem unatkoznék. Szeretném és nem csalnám meg. De sajna nincs. Nemrég ezt olvastam itt a gyakorikérdéseken: Megütött a pasim mit csináljak?


És jött rá egy ilyen válasz:

"Így van ez. A normális pasiknak akik szeretnék is a barátnőjüket nincs senkijük de az ilyen bunkó pasiknak meg van. Egy cseppet sem sajnállak kérdező, mert te választottad. Ti akartok lányok nagyszájú, macsó pasikat de majd szépen rájöttök, hogy miért is nem jó az."


És aki ezt írta az totál olyan volt mintha "rólam" beszélt volna.

Régebben nem éreztem azt, hogy jajj nekem kell valami csaj. De mostmár egyre rosszabb. :(


2010. szept. 13. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szólíts le csajokat naponta 10et legalább.

100%, hogy lesz nőd:)

2010. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ne otthon ülj és a gyakorikérdéseket nézd!

Menj el bulizni, akaratod ellenére is, menj el haverokkal.

Ott vannak csajok,akikkel megtudsz ismerkedni. Telefonszám csere, msn cím. Ne legyél félénk, ismerkedj, bár sosem késő.:)

2010. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jo dehát ha leszólítja mitkell mondani neki vagy milyen indokból ?
2010. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De pont ezaz, hogy félénk vagyok! :S Azt sem tudom mit vagy miről beszélgessek egy lánnyal, mivel még lány ismerősöm sincs!!!!!! Azt meg elis felejtettem mondani, hogy haverok sincsenek már! :S
2010. szept. 13. 19:59
 5/23 anonim ***** válasza:

Egyedül menj bulizni akkor.

Mindegy mit mondasz a csajnak, nem azon van a hangsúly, hanem hogy hogyan mondod, legyen magabiztos a hanghordozásod és a testbeszéded.

Pl. táncoltok és megkérdezed, hogy mit érdemes róla tudni, ennyi, aztán akár miről beszélgethettek, 21éves vagy, tudsz témákat találni.

20 csajból 1el tutira összejössz, ha szerencséd van és már lesz elég tapasztalatod akkor hetente ágyba vihetsz több csajt is, de ehhez el kell kezdeni élőben csajozni és sokszor pofára esni, ami fáj, de szükséges a tapasztalatokhoz, ilyen ez a férfi lét:)

2010. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nemtok táncolni! :/Egyedűl meg hova mehetnék...
2010. szept. 13. 20:07
 7/23 anonim ***** válasza:

19:54 vagyok !

Legyen egy kis önbizalmad! :) Keress új barátokat. Többet menj városba, ismerkedj. Lehet, hogy egy lány azért szeret beléd mert ilyen kis félénk vagy, és majd ő bevadít:P


E.

2010. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A félénkséget le lehet küzdeni.

Táncolni meg lehet tanulni, meg igazából az ilyen hering bárokban nem is kell hogy jól táncolj, csak mozogj, ahogy a többiek, egyedül nem akarsz menni?Mert?

Most kell csaj vagy nem?:D

Mert ha nem csajozol sajnos nem lesz csajod 30évesen sem, most még nem késtél el 21évesen nem késő elkezdened.Nem lesz könnyű, csak majd később ha szerzel tapasztalatot.

2010. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nemigazán szoktam a városban mászkálni. Annyi, hogy tudom merre van az iskola és kész. :S Társkeresőn is fenntvagyok, de semmit nem érnek. Csomó csajnak írtam, de van amelyik vissza sem ír. :( Olyan unalmas minden és ez megy már lassan 2 éve. Gondolom te lány vagy!
2010. szept. 13. 20:22
 10/23 anonim ***** válasza:
Élőben kell csajozni nem neten, hogy lássák mennyire tökös vagy odamenni és levenni a lábukról őket, félénk pasi senkinek nem kell, a félénkségre senki nem vevő.
2010. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!