Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt? (többi lennt)

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Az a helyzet, hogy már kb 5-6 éve nem volt barátnőm. De mostmár lassan 1 éve, hogy a barátok akikkel mentünk mindenfele azok is eltűntek..:S Senki nem keresi a másikat meg összevesztek meg ilyenek. A sulimat azt kihagyom!! Mikor ottvagyok akkor is csak az osztálytársaimmal hülyülünk órán meg szünetben. De nem úgy van mint másoknál, hogy suli után mikor megyünk haza akkor délután felhívom őket, hogy gyertek menjünk ide-oda. Csak suliban látom őket és kész. A suliban abszolút nincsenek szép lányok! kb: 10%(de még az se, szakmunkás suli!) Összvissz van 3 haverom, de azokat sem látom mindíg.

Fenntvagyok társkeresőn is, végignéztem az összes kerületet és írtam minden lánynak, de nemsoktól kaptam válasz üzenetet. Átlagos srác vagyok nem érdekelt soha a: rapp,rock,emo meg semmi ilyen divat!! Bár ezeken a társkeresőkön is alig találni valami hozzám illő lányt! Ha van is, azis a világ végén lakik...


2010. márc. 24. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

legyél átlagon felüli.


nem a külsőre gondolok elsősoron :)

2010. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát azt tudom javasolni h azért valamilyen stílust válassz mert így elég nehéz :/
2010. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szexshop, nem beszél, mindig akar, fölfújható.

Bocs de ez egy hülye kérdés.Esetleg elmozdulhatnál a gép elől, nem csak a suli erejéig, és olyan helyre mehetnél , ahol élőben vannak lányok szemtől szembe.Nagyobb az esély mint ilyen-olyan netes társkeresőkön.

2010. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Ismerkedj a WOW-on!!!!
2010. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, azért azt sem mondtam, hogy mackónadrágban járkálok, vannak jó ruháim. És a gép elött sem ülök mindíg főleg, hogy most itt a jóidő! Meg most én egyedűl hova mászkáljak?? Wow-on meg nehezen fogok csajt találni, mivel még a vice city se megy a gépemen.
2010. márc. 24. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:

jézusom.

Nekem hasonló a helyzetem, inkább még rosszabb. Különbség az hogy olyan munkahelyen dolgozom ami zárt és pasikkal van tele (műhely) Messze lakom a melóhelytől ráadásul 1 kocsi van a családba az is fateré és mindig szar. Ezzel járunk dolgozni korán kelek 4-5 óra fele érünk haza és vidékre messzire ahol senkit se ismerek. Falu-részleg. Se busz se ismerkedési lehetőség semmi. Nincs benzinkút se. Kocsma az van! 1. abba is átlag 3 öreget látsz benn gépeznek. Szóval még az sincs hogy hazajövök és elmegyek valamerre mert vonat???? Hol? 4.5 km gyalog kb 50 perc országúton KÖSSSZ!!!! :S:S Busz? nincs. Kocsi van de szar sokat fogyaszt és nem levegővel megy. Ide kellett költöznöm mert el kellett adni a pest közeli lakásunkat. Igyhát távol vidéken élek. Mi marad?

A gép. Hazajövök és a gennyes gép marad amit már nem jókedvemből csinálok. Utálom a társkeresőzést mert idén alig ha voltam érdekelt. Se egy levél se egy mosoly küldés stb... msn-en se ír rám senki minden csajnak van barátja.


Szóval ne csüggedj vannak nálad még szarabb ismerkedési lehetőségtől/külvilágtól elzárt emberek is. Jah és ami a legszörnyűbb hogy ez az életem ki tudja hány évig fog így menni. Nagyon unalmas hogy velem nem foglalkozik senki.


Tegnap is sírtam egy kicsit :(


szar egyedül és nem is tudok mit tenni ellene.



:(


20/F

2010. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban vegyél egy jobb gépet, és ne a WOW-ot nyomd, hanem a Lineage2-őt :D:D... Nah ez hülyeség volt... Az nem lényeg, h most gépelőtt ülsz vagy sem... Én napi 16-17 órát biztos ülök gépnél, és mégis majdnem féléve meg van ugyan az a barátnőm... sza'l az ilyenekel ne foglalkoz... Hát figyelj van egy gimis haverod, elmentek a gimihez, beszélgetésbe enyeledik valakivel, te is elkezdesz beszélgetni kérdezősködni felőle... Amúgy szerintem alakítsd ki a saját stílusod... Így ne zenei gondolkodásba gondolkozz... pl.: én... Cuki, aranyos, szemét, humoros, meg még van pár jellemzőm... de legalább ezeket szoktam hallani. Társ keresőn nem fogsz találni senkit... attól függ h hogy nézel ki... Lehet h most azt hiszed h nagy az egom, de nekem azt mondják h jó pasi vagyok... -,- Elmész bulizni ott van egy csomó tömör gyönyös... nah jóh nem... hanem kis szép csajok, akiknek alig van pasijuk... csak ne úgy menj oda, h úgy leiszod magad, h 2 hétig nem álsz lábra :P Próbáld meg a discot azt ajánlom :)^^ vagy a Gimit
2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valamire való lányt akarsz találni, nagyon oda kell tenned magad! Mert egyrészt az ilyen lányok nem fordulnak meg minden sarkon, azaz nem járnak közönséges helyekre, nem rakják fel magukat társkereső oldalra, így nehezebb is velük összeismerkednek. Szerintem nézz körül a városban, nem feltétlenül a sulidban, és ha tetszik valaki szólítsd le!
2010. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát legyél kicsit kezdeményezőbb. Több mindenben: először is a barátaidnál. Arra nem gondoltál, hogy te is felhívhatod őket? Kinézel pénteken vagy szombaton egy bulit, és felhívod őket, hogy nincs-e kedvük hozzá. Nemhiszem, hogy ne találnál még 2 srácot, vagy akár csak 1-et akinek van kedve elmenni bulizni, csajozni. A buliban meg szemezz, táncolj a lányokkal, ismerkedj...

A társkeresőt általában idősebbek, gyerekesek és olyanok használják, akik valami miatt nehezebben ismerkednek (pl kis faluban laknak, betegség vagy más miatt nem tudnak kimozdulni)

2010. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
talán ne csak a külsőt nézd egy lányon! és ne legyél annyira válogatós...:) bár ha makacs vagy még mindig ott az a 10% a suliban ;)
2010. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!